KTK skelbia konkursą „Jaunasis elektronikos entuziastas 2021“: dalyvauti gali visi - numatytas gausus prizinis fondas
Iš Lenkijos įrenginys už tokią kainą, kokių Lietuvoje tiesiog nebūna: su keičiamais antgaliais, skirtingais režimais, tinka ir vaikams, valo tarpdančius bei nosis ir su tobulu lietuvių įvertinimu - „naudoju metai laiko ir vis dar puikus, nupirkau tokį ir tėvams“ („AZDENT AZ-007“ tarpdančių ir nosies irigatorius, iš Lenkijos, Video)
Prancūzija pasiryžo išgelbėti savo branduolinį laivą nuo nurašymo - kodėl „Rubis“ klasės laivas toks svarbus? (Video)
Sueco kanalą blokavęs „Ever Given“ vis dar nėra laisvas - ko laukia Egipto pareigūnai?
Keistus neuronus turintys gyvūnai gali perrašyti smegenų evoliucijos istoriją (Video)
Kamera, kuri mirksi, žvalgosi ir nustemba - ar norėtumėte tokios ant savo ekrano? Kam mokslininkai ją sukūrė? (Video)
Praktiškai neišsenkami energijos resursai plaukioja prieš pat mūsų nosis - mokslininkai nori pasaulio vandenynuose žvejoti uraną ir tą jau galima daryti pelningai
Rastas raktas į nemirtingumą? Skamba beprotiškai, bet paslaptingoji megastruktūra „Dysono sfera“ galėtų sugrąžinti žmones iš numirusių (Video)
Kiek laiko turi praeiti po kanapių vartojimo, kad galėtumėte vairuoti? Štai ką sako mokslininkai
„Intel“ svarsto galimybę padėti automobilių gamintojams - tai gali tapti tikru išsigelbėjimu
Legendine tapusi frazė: „Sovietų Sąjungoje sekso nėra!“ – nustebsite sužinoję, kaip atsirado ir visame pasaulyje išgarsėjo šis pasakymas (Foto, Video)
Pagaliau jos Lenkijos sandėlyje: plytelių išlyginimo sistema, kokios Lietuvoje net nerasite - tinka įvairioms plytelėms, žaibiškas lygiavimas, daugkartinio panaudojimo ir juokingos kainos (Video, Lenkijos sandėlio papildymas 2021-04-13)
Fantastiškas progresas: „Neuralink“ pademonstravo naujausią smegenų ir kompiuterio sąsajos versiją - štai kaip beždžionė mintimis žaidžia kompiuterinį žaidimą (Video)
Neįtikėtina, bet buvo sukurtas pripučiamas lėktuvas – kam prireikė tokios keistenybės ir kuo čia dėta „Goodyear“? (Video)
„Coface“ ekspertai įvertino: viena pirmųjų po pandemijos atsigaus JAV ekonomika - kodėl tai gera žinia Lietuvai, kokius padarinius paliko D. Trumpo prekybos karas su Kinija ir koks dabar didžiausias JAV galvos skausmas?
Mažoje saloje prie Anglijos krantų vis dar veikia ir mažiausias pasaulyje kalėjimas: nepavyks net išsitiesti lovoje
Fantastiškas pasiūlymas: už labai gerą kainą, iš EU sandėlio ir apžvalgininkų itin giriamas elektrinis dviratis. „Tokių dalykų elektriniuose dviračiuose aš dar nebuvau matęs - čia beveik motociklas“ („Xiaomi HIMO C20“, kuponas, iš EU, Video)
Paukščiai, kurie mato ir užsimerkę, o savo urvus puošia mėšlu: nustebsite sužinoję, kokių daugeliui nežinomų savybių turi šie įspūdingi paukščiai
Jei žinotumėte, koks naudingas arbūzas, jį valgytumėte gerokai dažniau: retas žino, ką iš tiesų jis gali - net pagerina vyrų erekciją
Titanikas nuskendo ne tik dėl ledkalnio - naujausi įrodymai atskleidžia kitokį tragedijos vaizdą
Unikalus atvejis medicinos istorijoje - moteris šlapinasi alkoholiu, nors visiškai jo nevartoja. Tokių žmonių gali būti ir daugiau
Išsiaiškino Jupiterio raudonosios dėmės ilgaamžiškumo paslaptį: priežastis ganėtinai „makabriška“
Ši knyga Rusijoje niekada nebuvo išleista, o filmas - uždraustas: „FST sprogdina Rusiją“
TOP 19 savaitės perkamiausių: tikras savaitės hitas - iš Lenkijos masiškai šluojama įspūdinga „Fenruien“ kuprinė, kokios Lietuvoje net nerasite, pats perkamiausias sporto laikrodis - iš Čekijos įspūdingos kainos bei karinio tvirtumo „KOSPET Raptor“ ir perkamiausias profesionalus automobilinės diagnostikos įrenginys (Labai ribotas kiekis, 2021 m. 15 savaitė)
Pamatykite kvapą gniaužiantį Gineso rekordą: traukinukas „groja“ muzikos kūrinius su daugiau kaip 2800 stiklinių ir rezultatas - fantastiškas (Video)
Kvailiausia ar protingiausia „Tesla Model 3“ versija? Kanadoje parduodamas vos 151 km įveikiantis „Model 3“
Keisčiausias ir pikantiškiausias legendinių jūros pabaisų gyvačių paaiškinimas – štai ką iš tikrųjų matė jūreiviai (Foto, Video)
„Ducati“ persigalvojo: elektrinių motociklų teks gerokai palaukti - to priežastys daug ką nustebins
Tik per plaukas niekas nežuvo: Brotono kabančio tilto griūtis - įvykis, pakeitęs kariuomenės žygiavimo taisykles
Būsimas bestseleris? Karščiausia belaidžių ausinių naujiena: iš Lenkijos, puikios kainos ir itin gerai pirkėjų vertinamos „EDIFIER X3 TO-U“ TWS ausinės. Kuo jos pranašesnės už absoliutų 2020-ųjų hitą „EDIFIER X3“? (Video, atnaujinti nuolaidų kuponai galioja tik iki 2021-04-13)
Kinijos atsakas „Boston Dynamics“: susipažinkite su „AlphaDog“ - šį robotą galės turėti kiekvienas ir jau per pirmą mėnesį juos perka masiškai (Video)
Kodėl gorilos mušasi į krūtinę? Mokslininkai tvirtina, kad viskas čia kur kas gudriau nei, kad manote
60-osios istorinio pirmojo žmogaus kosminio skrydžio metinės: misija, kurios galėjo nebūti ir apšlapinto autobuso rato tradicija, kurios dabar laikosi visi – štai kaip tądien viskas vyko (Foto, Video)
Blogai išnaudota erdvė? Kodėl „Volkswagen ID.4“ neturi priekinės bagažinės?
Metai, kurie pakeitė A. Einšteino gyvenimą ir visą pasaulį: kaip radikalios įžvalgos leido A. Einšteinui iškilti nuo niekam nežinomo biuro darbuotojo iki XX amžiaus fizikos genijaus

|   Toliau »

Rodyti po