Kodėl australai sukišo galvas į smėlį?  (0)

Australijos įvaizdžio dalimi tapusiame Bondajaus paplūdimyje dešimtys žmonių nepabijojo smėlio ir savo galvas sukišo į išsikastas duobes.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Taip žalieji aktyvistai ketvirtadienį atvaizdavo priežodį apie smėlyje galvą slepiantį strutį, siųsdami žinią premjerui Tony Abbottuiapie pavojus, kylančius dėl neveiklumo kovoje su klimato pokyčiais.

Pasaulio lyderiams renkantis šiauriniame Brisbano mieste į Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių susitikimą, daugiau negu 100 žmonių tris minutes laikė galvas įkišę į smėlyje iškastas duobes.

Akcijos organizatoriai aiškino norėję tokiu būdu pasakyti T.Abbottui, kad jis laiko įkišęs galvą į smėlį, sprendžiant klimato pokyčių problemą

„Tony Abbotto atsisakymas įtraukti klimato pokyčių (klausimą) į G-20 (viršūnių susitikimo) programą, taip pat jo vyriausybės atviros pastangos užgniaužti atsinaujinančių šaltinių energetikos pramonę rodo, kad jis pasiryžęs laikyti įkišęs galvą į smėlį dėl svarbiausios mūsų laikų problemos“, – sakė organizatorius Edenas Tehanas.

Praeitais metais į valdžią atėjusi T.Abbotto konservatyvioji vyriausybė tesėjo savo svarbų priešrinkiminį pažadą panaikinti mokestį už anglies dvideginio išmetalus, turėjusi padėti kovoti su klimato šiltėjimu.

Vyriausybė taip pat atšaukė akmens anglių kasybos pelno mokestį, o investicijos į atsinaujinančių šaltinių energetiką sumažėjo 70 procentų. T.Abbottas teisino iškastinio kuro naudojimą kaip gyvybiškai svarbų Australijos gerovei.

„Norime pasakyti pasaulio lyderiams, atvykstantiems į G-20 (susitikimą), kad Tony Abbottas neatstovauja požiūriui, kurio laikosi dauguma australų, norinčių pamatyti skubių ir pasaulinio masto veiksmų dėl klimato pokyčių (ir laukiančių), kad Australija reikšmingai prisidėtų prie pasaulinio išmetalų mažinimo“, – pridūrė E.Tehanas.

G-20 lyderiai, tarp jų JAV prezidentas Barackas Obama, susitiks Brisbane šeštadienį ir sekmadienį, o pagrindinė jų diskusijų tema bus pastangos skatinti pasaulio ekonomikos augimą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(7)
(1)
(6)

Komentarai (0)