Gamtos išdaigos: už Sabonį aukštesnis aštuntokas (Video)  (1)

222 centimetrai – tai didelis ūgis profesionaliam krepšininkui ir apskritai, bet kokiam žmogui. Ir jei suaugęs žmogus su tokiu ūgiu jau yra išskirtinis, tai ką kalbėti apie jaunuolį, kuris dar mokosi 8-oje klasėje?

Būtent toks yra Cholaa Mariala - video siužete užfiksuota, kaip jis krepšinio aikštelėje savo oponentus „maudo kaip vaikus“, nes jie ir yra dar vaikai. Šis vaikinukas iš Sudano yra vos 15-os metų, tačiau dėl savo ūgio jau prikaustė ir trenerių, ir gydytojų žvilgsnius.

Šiuo metu jis gyvena Floridoje ir gina „West Oaks“ mokyklos garbę. Nepaisant to, kad jaunuolio ūgis jau yra 222 centimetrai (palyginimui, Arvydo Sabonio ūgis – 220 centimetrų), aikštelėje jis sukasi kaip vijurkas. Tai dar vienas netikėtumas, mat tokio skeleto žmonės dažniausiai pasižymi menku judrumu.

Žinoma, toks ūgis sukuria padidintą krūvį sąnariams, kaulams ir visiems kitiems organams, bet kol kas dėl to Cholaa Mariala nejaučia jokių problemų. Belieka tikėtis, kad tokių problemų nebus ir ateityje.Aut. teisės: alfa.lt

(28)
(3)
(25)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: