Nuotykiai Tarptautinėje kosminėje stotyje: amerikietė „patrolino“ Rusijos kosmonautus  ()

NASA astronautė Peggy Whitson iškrėtė pokštą, kuris jos kolegoms tiesiogine to žodžio prasme atėmė amą. Patyrusi astronautė šiuo metu yra viena iš 6 mokslininkų, dirbančių ir gyvenančių Tarptautinėje kosmoso stotyje.

Nors astronautai kosmose paprastai yra labai užsiėmę, P. Whitson rado laiko nustebinti bendros komandos narius iš Rusijos iškrėsdama pokštą, kuris yra įmanomas tik kosmose. Kaip galima pamatyti iš nuotraukos, astronautė pasislėpė kroviniams skirtame krepšyje ir pasitelkdama dar du išdaigos sąjungininkus - NASA astronautą Shane'as Kimbrough ir Prancūzijos astronautą Thomas Pesquetas – nustebino kolegas iš Rusijos.

„Jie buvo pakankamai nustebę, kai aš iššokau!“, - parašė astronautė „Twitter“.

Ekspedicijoje yra trys kosmonautai iš Rusijos, tai: Andrejus Borisenko, Sergejus Ryzhikovas ir Olegas Novitskis. Galima tik spėti, ką jie pagalvojo, kai atrodytų nekaltas krovininis krepšys įplaukė į jų modulį vien tam, kad iš jo išlįstų P. Whitson. Europos kosmoso agentūros astronautas T. Pesquetas taip pat mėgino įlipti į krovininį krepšį, bet jam nepavyko. „Aš bandžiau...Bet netilpau!“, - rašė jis „Twitter“. Tai ne pirmas kartas kai P. Whitson ir jos komandos nariai kosmose prisigalvoja pramogų.

Astronautai P. Whitson, T. Pesquetas ir O. Novitskis prisijungė prie misijos pernai lapkritį. Planuojama, kad kiti trys astronautai Tarptautinėje kosmoso stotyje esantys ilgiau, šį mėnesį sugrįš į Žemę.
 

Aut. teisės: delfi.lt

(18)
(21)
(-3)

Komentarai ()