Tūkstančiai vėžiu susirgo dėl netinkamos mitybos: įvardijo produktus, kurių labiausiai jiems trūko

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

egidijus.satkauskas 2019-06-03 10:26
Didelis pieno suvartojimas taip pat gali prisidėt prie vėžio išsivystymo ("Didžioji Kinijos studija").
arduain 2019-06-03 12:19
Labai trumpai apibenrinant visas gydytojų rekomendacijas ir išmetant abejotinus produktus iš raciono (pienas ir grūdiniai produktai) lieka viena - veganinė dieta, kuri yra sveikiausia ir naudingiausia organizmui. Mano paties praktiškai išbandyta ir visiškai pasiteisinusi. Persitvarkius organizmui, galimi maksimalūs fiziniai krūviai be jokių pasekmių ir išvengiant praktiškai visų ligų, netgi slogos.
Hm 2019-06-03 15:23
„Nepakankamas visadalių grūdų vartojimas buvo siejamas su didžiausia vėžio našta Jungtinėse Valstijose. Prie to dar prisideda ir mažas pieno produktų vartojimas..." ?
VOiD 2019-06-04 03:15
arduain, pamirsai paminet kiek km kas dien dviraciu numini.
vanduo4 2019-06-04 19:20
- Be mėsos, dideli fiziniai krūviai neįmanomi, nebent ėsi kaip arklys taip apkraudamas skrandį ir visus kitus organus perdirbamu veganų mėstu. - Viskam yra ribos: 1, Daržovės padeda dirbti skrandžiui, tad vien dėl patogumo verta valgyti daržoves; 2, mėsa (koncentruota energija) apsunkina skrandį, tad reikia ją skiesti daržovėmis bei grūdiniais produktais; 3, pilno grūdo produktai su uogomis ant viršaus, padeda ryte užvesti organizmą - tai lengvai virškinamas maistas; 4, pieno suaugusių skrandis apskritai nevirškina, tad patartina naudoti tik perdirbtus produktus - rūgpienį, sviestą, sūrį; 5, cukrus yra visiškas šlamštas. Tai greita energetinė priemonė jeigu intensyviai sportuoji, bet jeigu ne - cukrus netgi kenkia potencijai, jau nekalbant apie svorio augimą. Tad toks dalykas kaip gazuoti gėrimai yra visiškai žmogui nereikalingas produktas. Geriama tik vanduo ir arbata be cukraus arba su medumi; 6, alkoholis - visiškai organizmui nereikalingas produkats; 7, narkotikai - visiškai organizmui nereikalingas produktas. Adrenalinas - pats geriausias narkotikas; --------------- 8, Negana viso to, maistines medžiagas reikia įsisavinti, o tam padeda sportas. Sportas netgi gydo - tereikia reguliariai mankštinti skaudamas vietas; 9, Pozityvus mąstymas padeda viskam judėti į priekį. Žmogaus sveikatą sudaro ne tik kūnas, bet emocinė pusiausvyra. Kai pavargsti emociškai - tempi save fiziškai. Kai pavargsti fiziškai - tempti save maloniais užsiėmimais. Tai vadinama proto higiena. Ir gyveni ilgai ir laimingai. --------------- Kokie žmonės yra laimingiausi? Tokie, kurie apie tai net negalvoja, nes juk nėra problemų, kam tada galvoti?