Apklausus tūkstančius moterų, išskirtos populiariausios malonumo ir geresnio moters orgazmo technikos  (3)

Paprašydama tūkstančių moterų apibūdinti, kas didina jų malonumą sekso metu, mokslininkų komanda tikisi sukurti malonumo žodyną, kurį kiti galėtų atpažinti ir pritaikyti.


Indianos universiteto daktarė Devon Hensel vadovavo bandomiesiems anglakalbių moterų tyrimams visame pasaulyje, prašydama jų apibūdinti dalykus, kurie joms suteikė daugiau malonumo sekso metu.

Nustačiusi keletą būdų, dažniausiai naudojamų padidinti seksualinį malonumą skverbiantis į makštį, Hensel suteikė jiems pavadinimus – meškeriojimas (angling), sūpavimas (rocking), sekluma (shallowing), poravimas (pairing).

Daktarė atliko 90 klausimų apklausą, kurioje dalyvavo daugiau nei 3000 amerikiečių moterų nuo 18 iki 93 metų, kurioje buvo klausiama ar jos išbandė ir mėgavosi kiekviena iš jų.

Dalyvės atsakė į keletą atvirų klausimų, tokių kaip: „Kokį padarėte atradimą, kuris iš tikrųjų padarė makšties įsiskverbimą jums malonesnį?“ Apytiksliai 1 000 moterų pogrupis dalyvavo tolesniuose interviu per vaizdo pokalbį, kad išplėstų savo atsakymus.

Meškeriojimas

Populiariausia technika, kurią nustatė Hensel apklausa yra meškeriojimas. 87,5 proc. tyrimo dalyvių teigė patyrę didesnį malonumą įsiskverbimo metu „meškeriodami“, kuris apima dubens/klubų sukimąsi, pakėlimą ar nuleidimą įsiskverbimo metu, kad prisitaikytų, kur makštyje trinasi žaislas ar penis.

Skaitomiausi Naujausi

 

Konkrečiau kalbant, 84% moterų pranešė, kad aukštai (arba aukštyn) linkstantys klubai padidino malonumą, o 68% teigė, kad žemyn nukreiptas klubas padidino malonumą.

Kampai yra viskas, kas susiję su seksu, todėl dažnai būdamas misionierius (ir daugybę kitų padėčių) rekomenduojama pakišti pagalvę partneriui už nugaros, kuri padeda pakreipti dubenį į viršų. Taip pat, išbandyti įvairias pozicijas, kad sužinotumėte, kurios iš jų leidžia jūsų peniui pataikyti į partnerės makštį tinkamu kampu.

Sūpavimas

Maždaug trys ketvirtadaliai moterų teigė, kad įsiskverbimą padarė malonesnį, „sūpuojant“ penio ar sekso žaislo pagrindą, todėl įsiskverbimo metu jis nuolat trinasi į jų klitorį, likdamas makštyje, o ne stumiant į vidų ir iš jos.

Pagrindinė poza, leidžianti organiškai siūbuoti, yra lotosas, kur jūsų partneris apgaubia jus kojomis.

Sekluma

84 procentai moterų dažniau patiria orgazmą arba padidina savo malonumą „sekluma“, kuris apibrėžiamas kaip prisilietimas prie makšties labai negiliai piršto galiuku, sekso žaisliuku, penio galiuku, liežuviu ar lūpomis.

Seklumas liežuviu ar lūpomis buvo maloniausias – 70 proc. visų moterų. 67 proc. moterų teigė, kad malonumas padidėjo dėl penio galiuko, 60 proc. piršto galiuko ir 38 proc. sekso žaisliuku.

Poravimas

 

70 procentų moterų manė, kad malonumas padidėjo, kai jos arba jų partneris įsiskverbia į makštį ir tuo pačiu stimuliuoja klitorį pirštais ar sekso žaisliuku. Pastebėtas reikšmingas malonumo skirtumas, kai moteris stimuliuoja klitorį su savo pirštais (31 proc.) ar partneris savo pirštais (43 proc.). Tai rodo, kad gali būti naudinga užimti tokiomis pozomis kaip misionierius, „Spread Eagle“ ir „Launchpad“, kur skverbdamiesi galite rankiniu būdu stimuliuoti savo partnerės klitorį.

Tyrimas išplečia tai, ką moterys sako vyrams nuo pat sekso aušros: 1) raskite tinkamus kampus 2) nesusikoncentruokite vien į stūmimą 3) nesikoncentruokite tik į gylį ir 4 ) Sekso metu neignoruokite klitorio.

Tai yra tik populiariausi metodai, kuriuos Hensel ir jo kolegos nurodo vadinamoje OMGYES malonumo ataskaitoje.

Šis tyrimas yra paskelbtas „PLOS One“.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(49)
(9)
(40)

Komentarai (3)