Žmogaus ydų muziejus (tik ne silpnų nervų lankytojams!)  (13)

Rusijos patalogo anatomas Jurijus Šukinas (Юрий Щукин) prieš 30 metų pradėjo rinkti keistą kolekciją - žmonių kūnų likučius, primenančius apie jų gyvenimo nuodėmes - narkotikus, alkoholį, neištikimybę ar net vagystes. Šiandien šioje kūnų kolekcijoje - virš 300 egzempliorių. Prie įėjimo į kolekcijos saugyklą kabo užrašas - "tai vieta, kur mirusieji moko gyvuosius". Tolesnėse nuotraukose pamatysit kelis eksponatus - vaizdai nėra patys maloniausi, tad jei esate silpnų nervų, geriau praleiskite šią naujieną.

Šalia kitų eksponatų matyti formalino tirpale įmerktas ištatuiruotas odos gabaliukas su išmatavimais 20x16 cm. Sekdamas mados klyksmą 20-metis vaikinukas nusprendė pasidabinti tatuiruote. Kad atrodytu "kiečiau" ir "seksualiau" išsitatuiravo Dievo motinos atvaizdą su vaiku ant vidinės šlaunies pusės... Tatuiruotės viršus praktiškai siekė kirkšnis. Į ligoninę jis pateko praėjus keliems mėnesiams po atrodo "nekaltos" išdaigos. Tik po išsitatuiravimo vaikinuko savijauta buvo puiki, bet praėjus kelioms savaitėms papuošta koja ėmė skaudėti ir pasidengė žaisdelėmis - pradžioje pirštai, vėliau ir pati koja. Reikalas baigėsi gangrena ir koją teko amputuoti... Kur nuveda aklas mados vaikymasis. Ir tai tik viena istorija iš tūkstančių "tais" laikais ir viena iš šimtų tūkstančių šiandieniniais. Deja, bet žmonės nelinkę mokintis iš kitų klaidų.

Šios istorijos herojus - meilužio pirštas. Vyriškis besismagindamas su meiluže išgirdo grįžtantį vyrą. Staiga iššokęs iš lovos nuskubėjo prie balkono ir užsikabinęs rankomis už turėklų pabandė nušokti žemyn. Tačiau už turėklų užkliuvo vestuvinis žiedas, o nuo šuolio neišlaikęs pirštas nutrūko... Štai taip vargšas meilužis atbėgo į ligoninę - su kraujuojančia ranka ir pirštu saujoje. Chirurgams nepavyko piršto prisiūti, o pacientas savanoriškai jį paliko muziejui.

Šis keistas eksponatas - ragas, išaugęs žmogaus pakaušyje. O pasekmė...vagystės. Pagal ligos istoriją, 45 metų vyriškis naktį įslinko į svetimą namą norėdamas jį apiplėšti. Tačiau jį netikėtai aptiko šeimininkas ir ilgai nežaisdamas užvožė su lazda vagiui per sprandą. Vagis pabėgo, tačiau po kiek laiko sumuštoje vietoje ėmė augti ragas - labai standi išauga, su kremzlinėmis struktūromis. Išaugos jis 7 cm ilgio, 1.5 cm skersmens ir teko šalinti chirurginiu būdu.

Toliau patys siaubingiausi ekponatai - kūdikiai pagimdyti alkoholikių arba narkomanių mamų. Nuotraukose matyti tokios mutacijos, jog net fantastiniuose filmuose nedažnai tokias sukuria...

Štai šis vaikiukas buvo pradėtas pasilinksminimo įkarštyje kai abu tėvai spėjo prisisiurbti spirito. Bet turbūt mažai, jei dar "to" norėjosi ir svarbiausia, dar galėjo padaryti.

Narkotikų vartojimo pasekmė nėštumo metu - vaikelis turi vieną akį ir į krūvą suaugusias ausis...

Dar kelios nuotraukos apie kūdikių mutacijas dėl alkoholio ir narkotikų vartojimo...

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(6)
(0)
(5)

Komentarai (13)