Ultraprašmatnūs apartamentai ant ratų: kemperiai „eleMMent RV“  (6)

Norintiems gyventi prašmatniai, tačiau toli nuo prašmatnių apartamentų, bendrovė „Marchi Mobile“ siūlo pasakiškai prabangių kemperių seriją „eleMMent“. Trijų interjero stilių, bet kuriam skoniui pritaikomuose automobiliniuose nameliuose netrūks nieko, ko tik gali prireikti kelionėje.

Iš dalies dar 2001 m. Luidžio Kolanio (Luigi Colani) sukurto dizaino pagrindu suprojektuoti, tačiau futuristiško šarmo toli gražu nepraradę mobilūs apartamentai montuojami ant DAF XF 105 važiuoklės. Neįmanoma nepastebėti ovalaus priekinio stiklo – jo paskirtis ne tik estetinė, bet ir ekologinė: toks stiklas oro pasipriešinimą sumažina tiek, jog kemperio degalų sąnaudos sumažėja penktadaliu. „eleMMent“ ne tik ekologiški, bet ir atletiški: 530 AG turbodyzeliniai varikliai, galiniai difuzoriai iš anglies pluošto ir sportiniai dujų išmetimo vamzdžiai. Superprabangių kemperių seriją sudaro trys modeliai. „eleMMent PALAZZO“ – visiškai automatizuoti dviaukščiai apartamentai ant keturių ratų, kuriuose – virtuvė, savininko miegamasis su integruotu vonios kambarėliu ir sofa, vienu mygtuko spustelėjimu transformuojama į barą. Automatinės funkcijos valdomos konsolėmis su lietimui jautriu paviršiumi. Tačiau namelyje įrengta ir nuotolinio valdymo sistema, kuria galima reguliuoti ir patalpų apšvietimą bei temperatūrą.

Vienas iš „eleMMent“ modelių skirtas ir verslo klasei. Šešetas ištaigingų krėslų su reguliuojamais ranktūriais ir integruota masažo sistema „eleMMent VIVA“ modelį paverčia viena patogiausių ir jaukiausių konferencijų salių planetoje – be kita ko, ant ratų. Aukštis iki lubų – net 2,5 metro, tad erdvės čia nestigs net ir aukštaūgiams. Trečiasis iš „eleMMent“ gamos – „VISIONE“. Tai – parodų stendas ant ratų: mobili parodų patalpa, kurios sienos nukabinėtos aibe ekranų. Šiame 12 metrų ilgio modelyje patalpos plotas gali būti nuo 20 iki 40 kvadratinių metrų. Visi trys kemperių interjero paketai gali būti modeliuojami pagal užsakovo pageidavimus – įmanomos net ir kaprizingiausios prašmatnybės: pavyzdžiui, židinys (tiesa, juo mėgautis galima tik tuomet, kai automobilinis namelis stovi), šildomos grindys, dušo kabina, jau nekalbant apie kitus privalomus patogumus – internetą ar plokščią, 40 colių skersmens palydovinės televizijos ekraną.

Parengė Saulius Žukauskas,
sauliuszukauskas01@gmail.com

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(1)
(0)
(1)

Komentarai (6)