Pristatyta klaviatūra darbui su keliais įrenginiais vienu metu  (5)

Kompiuterių periferinių įrenginių gamintojai „Logitech“ pristatė naują klaviatūrą K810, suderinamą su skirtingų platformų įrenginiais ir leidžiančią su jais dirbti vienu metu. Belaidžio ryšio technologiją „Bluetooth“ naudojanti klaviatūra veikia su „Windows“, „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis, o vienu metu gali būti prijungta prie trijų skirtingų prietaisų.

Naujoji „Logitech“ klaviatūra vienu metu gali būti sujungta su, pavyzdžiui, staliniu kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ir išmaniuoju telefonu, o pasirinkti norimą įrenginį galima vienu mygtuko spustelėjimu. Su visais naudojamais prietaisais gaminys suderinamas nepriklausomai nuo to, ar dirbama su „Windows 8“ kompiuteriu, ar planšetiniu kompiuteriu „iPad“, ar „Android“ telefonu. Be to, šia klaviatūra galima patogiai naudotis ir esant silpnam apšvietimui ar visiškoje tamsoje, kadangi ji turi iš apačios apšviečiamus mygtukus. Klaviatūros šviesos šaltinis automatiškai prisitaiko prie patalpos sąlygų ir parenka optimalų klaviatūros mygtukų apšvietimo lygį. O klaviatūroje integruotas atstumo jutiklis įjungia apšvietimą rankoms priartėjus prie klaviatūros ir jį prigesina joms atsitraukus.

Siekiant dar labiau išplėsti naudos ypatybes šią klaviatūrą galima įkrauti per USB jungtį, o su visiškai įkrauta jos baterija galima dirbti iki 10 dienų (tiksli trukmė priklauso nuo specifinių naudojimosi įpročių).

K810 galima naudotis ir tada, kai ji prijungta prie USB jungties baterijai įkrauti. Naujoji „Logitech“ klaviatūra taip pat turi įjungimo/išjungimo mygtuką, o baterijos lygio daviklis padeda matyti, kiek laiko dar galima dirbti su klaviatūra ir kada ruoštis ją įkrauti. Numatoma „Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810“ kaina yra apie 340 litų, Europos parduotuves ji pasieks lapkritį.


Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (5)

Susijusios žymos: