HTC negamins WP8 telefonų su dideliais ekranais dėl „Microsoft“ užmojų  (6)

Taivaniečiai HTC tapo vieni iš pirmųjų, kurie pristatė išmanųjį telefoną su 5 colių įstrižainės ekranu, o iš paskos kitais metais paseks ir kiti gamintojai. Visgi gamintojas tos pačios taktikos negali naudoti su „Windows Phone 8” OS paremtais telefonais dėl „Microsoft“ užmojų.


Kaip praneša naujienų agentūra „Bloomberg“, „Microsoft“ riboja savo partnerių laisvę. Štai „Windows Phone 8“ operacine sistema paremti išmanieji telefonai ne tik turi naudoti tam tikrus procesorius, tačiau ir jų ekrano raiška turėtų būti tokia, kokia yra nurodyta kompanijos „Microsoft“.

Nors pranešama tik apie tai, kad horizontaliai ekrano raiška turėtų būti 720 taškų, o apie vertikalią poziciją nieko nekalbama, tačiau jau ir taip aišku pasidaro, kad  įprastinė „Windows Phone 8“ išmaniųjų telefonų raiška turėtų būti 1280x720 taškų, kas nėra taip jau blogai.

HTC veikiausiai tik nori parodyti savo „nagus“, nes šiuo metu rinkoje pilna 4.7 colių ekraną turinčių „Google Android OS“ paremtų įrenginių, kurių raiška tėra 1280x720 taško. Šiuo metu kompanijos HTC „Windows Phone 8“ flagmanas „8X” turi 4.3 colių įstrižainės ekraną.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(6)
(0)
(4)

Komentarai (6)