Latvių sukurta internetinė kompleksinio intelekto lavinimo sistema prieinama jau ir Lietuvoje  (2)

Latvijos bendrovė „M.A.R.I.D.I.“ pranešė sukūrusi intelektualių gebėjimų treniravimo internetu sistemą. Projekto kūrime dalyvavo žinomi ekspertai, psichologijos mokslų daktarai, sakoma bendrovės pranešime.


„BrainPlus“ užsiėmimų sistema yra internetinių užduočių kompleksas, susidedantis iš daugiau kaip 700 užduočių lygių. Pasak sistemos kūrėjų, užduočių ir lygių kiekis ateityje bus nuolat didinamas.

Skelbiama, kad užsiėmimai pagal „BrainPlus“ sistemą lavina tokias intelekto savybes, kaip suvokimas, dėmesys, atmintis, logiškas ir kūrybiškas mąstymas, gebėjimas analizuoti informaciją ir sprendimų priėmimo greitis.

Anot „BrainPlus“ kūrėjų, metodinė bazė (naudotojas reguliariai gauna užduotis tam tikra seka), žaidimo forma ir palaipsnis sudėtingumo didinimas užtikrina pagrindinį užsiėmimų efektą – intelektualių gebėjimų lavinimą. Tokie užsiėmimai tinka praktiškai visų amžių žmonėms: nuo paauglių iki vyresniojo amžiaus. Moksliškai įrodyta, kad reguliarūs protiniai užsiėmimai padeda kovoti su daugeliu amžiaus problemų, pavyzdžiui, su atminties pablogėjimu ir Alzheimerio liga.

2013 metų vasario pradžioje veiks „BrainPlus“ versijos latvių, lietuvių ir rusų kalbomis. Kompanija taip pat planuoja adaptuoti intelektualų produktą kitoms šalims. Išbandyti užsiėmimų sistemą bei sužinoti daugiau apie kūrėjus ir „BrainPlus” metodiką galima „BrainPlus“ interneto svetainėje, sakoma pranešime.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(33)
(0)
(0)

Komentarai (2)