Lenkams superautomobilius tobulinti padeda net „Noble“ įkūrėjas (Video)  (3)

Tikriausiai pamenate tokį lenkų projektą „Arrinera Hussarya“ – 2008-aisiais įkurta kompanija užsigeidė sukurti tikrą superautomobilį.

Tačiau tokių projektų pramonėje buvo ne vienas. Smulkios kompanijos su gana nedideliu biudžetu niekaip nepajėgia „prasimušti“ į platesnius vandenis, nors kai kurioms tai padaryti pavyksta. Puikus pavyzdys – slovėnų „Tushek“. Kaip ir pastaroji kompanija iš Slovėnijos, lenkų „Arrinera“ neprojektavo nuosavų agregatų – juos pasiskolino iš kitų gamintojų. Tai – pigesnis ir gerokai paprastesnis sprendimas. Buvo skelbiama, kad už sėdynių sumontuotas 6,2 litro V8 variklis su 650 AG šiam lenkiškam superautomobiliui iki 100 km/val. pagreitėti leis vos per 3,2 sekundės. Gamintojo teigimu, ši mašina bus pajėgi pasiekti ir maksimalų 320 km/val. greitį.

Pranešama, kad jaunai kompanijai iš Lenkijos prie visus projekto tobulinimo klausimus išspręsti padeda net pats Lee Noble‘as – žmogus, sukūręs superautomobilių scenoje puikiai žinomą prekinį ženklą „Noble“. Jeigu Lietuvos kaimynai iš tiesų sukurs serijines „Hussarya“ versijas, o šios pasižymės puikiomis valdymo savybėmis – galbūt jaunos „Arrinera“ kompanijos laukia puiki ateitis?Aut. teisės: 15min.lt

(9)
(0)
(0)

Komentarai (3)

Susijusios žymos: