Porsche: blizgučiai ir žaisliukai mūsų nedomina - dėmesio vertas tik Tesla Motors pavyzdys  (0)

Kompanijos Porsche AG vadovybė, kurią cituoja naujienų agentūra Bloomberg, teigia, kad iki 2020 m. ketinama atnaujinti bazinį septintos šeimynos modelių asortimentą. Neatmetama galimybė, kad bus išleistas elektromobilis.

Elono Musko vadovaujamos Tesla Motors sėkmė labai įkvepia Porsche vadovybę. Tesla elektromobiliai praktiškai tapo savotišku rinkos standartu, tuo tarpu konkurentams tenka sekti iš paskos.

Šiemet Porsche ketina parduoti apie 200 000 automobilių, ir didelė modelio Macan paklausa turėtų padėti kompanijai pasiekti savo tikslą.

Inžinerinėje sferoje kompanija ketina susikoncentruoti ties variklių tobulinimu ir valdymo sistemomis, tuo tarpu įvairios naujos, madingos funkcijos, tokios kaip autopilotas ir integracija su įvairių gamintojų išmaniaisiais telefonais, kompaniją Porsche domina mažiausiai.

Madingiems papuošimams, Porsche vadovybės teigimu, firminiuose automobiliuose vietos nėra. Antra vertus, tai nereiškia, kad dukterinis koncernas Volkswagen AG autopilotų sistemomis visiškai nesidomi, kadangi tas pats prekės ženklas Audi yra tradicinis nVidia partneris, bandant įvairiausio plauko kompiuterizuotas sistemas.

Grįžtant prie elektromobilių, Porsche žada, kad jos sprendimas sugebės nuvažiuoti ne mažiau 500 km, o pats baterijų įkrovimų procesas bus ne ilgesnis, nei užtrunkame įprastoje degalinėje.

Reikia pažymėti, kad elektromobilių varikliai leidžia pasiūlyti greitą ir sklandų pagreitėjimą, todėl Porsche elektromobilis atspindės tradicines šio prekės ženklo vertybes. Belieka sulaukti, kada rinkoje pasirodys tinkami akumuliatoriai ir įkrovimo technologijos.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(18)
(1)
(17)

Komentarai (0)