Ar žaidžiant žaidimus 60 kadrų per sekundę daro kokią nors įtaką? Absoliučiai taip!  (27)

Jei neatsižvelgtume į garsius (ir ne ką mažiau paviršutiniškus) pareiškimus, kad žmogaus akis nepastebi daugiau nei 24/30 kadrų per sekundę, turėtume padaryti savaime suprantamą išvadą, kad kuo jų (kadrų per sekundę) daugiau, tuo geriau.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tokios pačios nuomonės laikosi ir studija Rockstar North, kurios atstovai ir išsakė tokią nuomonę leidinio PC Gamer žurnalistams. Šie uždavė paprastą klausimą: „Ar manote, kad 60 kadrų per sekundę daro įtaką, žaidžiant žaidimus?“

Studijos atstovų atsakymas turėtų nudžiuginti PC savininkus: „Absoliučiai. Kaip kūrėjai mes nuolat bandome atrasti balansą tarp didelių kadrų per sekundę skaičiaus ir vizualinio išpildymo kokybės.“

„Su PC mums nereikia ieškoti kompromisų; jis leidžia pamatyti žaidimą iš visai kitos pusės. Aukštas kadrų dažnis daro tiesioginę įtaką mašinų ir ginklų valdymui, šaudymui, sprogimams… Viskam.“

60 kadrų per sekundę yra pagrindinis parametras PC skirtoje Grand Theft Auto V versijoje. Pirmą kartą paleidžiant žaidimą, jis automatiškai parinks grafikos nustatymus, kurie leis pasiekti 60 FPS su konkrečia kompiuterio konfigūracija.

Žinoma, jei kompiuteris nebus galingas, vartotojams visuomet galės paaukoti kadrų dažnį ir pasirinkti gražesnį paveiksliuką.

Be to, Rockstar atstovas patvirtino, kad kadrų per sekundę skaičius neribojamas 60 FPS lygiu: jei kompiuteris leidžia, galima žaisti ir su didesniu FPS rodikliu.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Faceit.lt
(33)
(23)
(10)

Komentarai (27)