Judantis paveikslas: nepakartojamas grožis už nepakartojamą kainą (Video)  (0)

Atsibodo statiški paveikslai, kabantys svetainėje, virtuvėje ar įmonės priimamajame? Nyderlandų menininkas, dizaineris ir inžinierius Zelfas Koelmanas turi ką jums pasiūlyti: magistro studijas Eindhoveno universitete bebaigiantis jaunuolis kuria ferofluidų pagrindo paveikslus „Ferrolic“.

Tiesa, nežinia, ar paveikslas – korektiškas pavadinimas Z. Koelmano gaminiams: iš tikrųjų tai yra akvariumą labiau primenanti puošmena, kurioje vietoj žuvelių plaukioja gyvus sutvėrimus primenantys ferofluidai, o jų plaukiojimo kryptį valdo galingi elektromagnetai.

Z. Koelmanas tvirtina, kad šie papuošimai yra visiškai begarsiai, nes juose nėra jokių judančių mechaninių detalių. Juose rodomą vaizdą galima koreguoti ir patiems – paveikslai yra su „Wi-Fi“ ryšio galimybe, o rodomas vaizdas yra programuojamas pagal savininko pageidavimus. Taigi, jeigu tik yra noro – „Ferrolic“ iš abstrakčių judančių kleckų akvariumo gali tapti ir neįtikėtinai stilingu laikrodžiu, ir užrašus rodančia „reklamine lenta“.

Kol kas Z. Koelmanas „Ferrolic“ siūlo tik labai nedideliais kiekiais ir tik išskirtiniams klientams: pirmieji 24 tokių paveikslų egzemplioriai bus skirti tik tiems, kurie dėl šiuolaikiškos estetikos nepagailėtų 7500 eurų.


Aut. teisės: delfi.lt

(39)
(2)
(37)

Komentarai (0)