Nauja sporto šaka: dronų žaidimai (Video)  (0)

Kompanijos „Game of Drones“ direktorius Marque Cornblattas teigia, kad dronų rinkoje mato daug problemų. Pasak jo, dabartiniai aparatai brangūs, juos sudėtinga valdyti ir jie yra labai gležni. Todėl praėjusiais metais kompanija „Game of Drones“ sukūrė ir vartotojams pasiūlė ypač tvirtą drono korpusą.


Šie bepiločio „griaučiai“ pritaikyti mėgėjams, kurie turi pakankamai žinių apie skraidančius bepiločius aparatus, kad galėtų sukonstruoti savo prietaisą.

Bet kokiu atveju vartotojams neprireiks kiekvieną kartą remontuoti savo bepilotį po avarijos. Bepiločio „kūnas“ parduodamas už 140 dolerių. Kompanija taip pat siūlo įsigyti pilnus bepiločių komplektus, kurių kaina yra nuo 400 iki 700 dolerių.

„Kitais metais „Game of Drones“ ketina sukurti bepilotį, kuris bus skirtas lenktynėms“, – pareiškė M. Cornblattas praeitą savaitę vykusioje konferencijoje „Highway 1“. Skraidantis bepilotis aparatas „Flow State Tantrum“ arba „FST“ bus skirtas eiliniams vartotojams, norintiems įsigyti visiškai skrydžiams paruoštą droną.

Šio drono kaina sieks kiek daugiau nei 500 dolerių. Užsidėjęs kartu su skraidykle parduodamus virtualius akinius vartotojas jausis taip, tarsi sėdėtų piloto kabinoje, teigia M. Cornblattas. Šis dronas pasižymės visiškai nauju dizainu, specialiai sukurtu lenktynėms.

Pasak M. Cornblatto, bepiločių lenktynės ir kiti žaidimai turės didžiulį pasisekimą rinkoje ir netgi gali paversti šias varžybas į kvapą gniaužiantį sportą, kaip tai įvyko su vaizdo žaidimais.

Aut. teisės: Robotika.lt
Robotika.lt
(21)
(1)
(20)

Komentarai (0)