Internautai išsityčiojo iš rusiško visureigio UAZ: spaudi stabdį – stalčius atsidaro (Video)  (16)

Rusijos automobilių pramonės atstovai pastaruoju metu giriasi augančiais rusiškų visureigių UAZ pardavimais. Tačiau akivaizdu, kad Rusijos automobilių gamintojams pagal surinkimo kokybę ir technologijas iki Vakarų Europos ar Japonijos – kaip iki Mėnulio.

„Facebook“ grupėje „Imperskijie Kučki“ ("Imperinės Krūvelės") netrūksta ironijos, nukreiptos į Vladimiro Putino kuriamą santvarką. Tačiau ne tik politikai tampa satyrininkų objektu.

Siūlome pasižiūrėti vaizdelį, kuriame nufilmuota 2015 m. gamybos visureigio UAZ 452 (vadinamojo „batono“) apžiūra.

Automanai springsta iš juoko, vertindami diskomfortą ir surinkimo kokybę

Automobilį įdėmiai apžiūrėjusiems ir filmavusiems rusakalbiams automanams užkliuvo masyvios suvirinimo siūlės, minimalus automobilio komfortas, primityvi antikorozinė danga, antikvarinės tvirtinimo detalės, iš kartono pagaminta ir medsraigčiais prisukta elektros instaliacijos apsauga bagažo skyriuje. Žodžiu, išgirtojo UAZ modernumo – nė kvapo, apie technologijas nėra nė ko kalbėti. Vyrai nesirinko žodžių ir pavadino automobilį „Tėvynės gėda“.

Beje, automobilyje automanai rado net kiniškų detalių ir neaiškios paskirties virvelių, kurios tikrai nekelia pasitikėjimo.

Aut. teisės: 15min.lt

(42)
(3)
(39)

Komentarai (16)

Visi šio ciklo įrašai

Susijusios žymos: