Visom keturiom po miestą – jau po savaitės (Video)  (10)

Nepaisant susižavėjimo nekeliančių bandymų, tęsiama praeities reliktų atgaivinimo tradicija. Sekdamas visureigių madomis, AvtoVAZas pristatė naują miestietišką „Niva“

Nuo pagrindinio „AvtoVAZ“ konvejerio šią savaitę nuriedėjo pirmieji penkerių durų „Lada 4x4 Urban“ visureigiai. Gamintojas skelbia, kad nauja modifikacija išsiskiria originalia kėbulo apdaila, specialia įranga ir aukštesniu komforto lygiu.

Rusijos rinkoje atnaujinto modelio kaina prasideda nuo 552 tūkst. rublių (7 tūkst. eurų).

Užsienyje modelis plačiau žinomas kaip „Niva“, tačiau rusų gamintojas šio pavadinimo atsisakė ir net eksportui skirti modeliai oficialiai žymimi „Lada 4x4“ pavadinimu.

Oficialiame kompanijos tinklapyje taip pat rašoma, kad penkerių durų „Lada 4x4 Urban“ dizainas buvo pakoreguotas pagal dabartinį „AvtoVAZ“ stilių. Taip pat automobilis neva buvo pritaikytas patogesnei eksploatacijai šiuolaikiniuose miestuose.

Visureigis gavo kondicionierių, elektra valdomus langus ir šoninio vaizdo veidrodėlius. Be to, „Urban“ komplektacijoje yra papildoma kėbulo izoliacija nuo triukšmo ir vibracijos.

Penkerių durų „Lada 4x4 Urban“ modifikacija praplės visureigių gamą.

Nuo ankstesnių versijų ją bus galima atskirti pagal naujus sėdynių apmušalus, pakeistą grindų dangą, naujo dizaino 16 colių skersmens lengvojo lydinio ratlankius ir plastikinę kėbulo spalvos buferių apdailą.

„AvtoVAZ“ atstovai tikina, kad visureigis išlaikė puikų pravažumą, salono erdvę ir talpią bagažinę.

Pirmoji į miestų gyventojus orientuota „Urban“ versija rinkoje pasirodė 2014 m. Tuomet tai buvo trijų durų „Lada 4x4“.

Gamintojo duomenimis, šiuo metu 37 proc. parduodamų visureigių yra būtent šios komplektacijos.


Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt

(5)
(13)
(-8)

Komentarai (10)

Susijusios žymos: