Netikėta istorija, kaip robotas išgelbėjo mergaitę (Video)  ()

Viename iš Permės universitetų kameros užfiksavo atvejį, kuomet robotas išgelbėjo nuo tragedijos mažametę.

Anot televizijos „360“, liepos 4-ąją Permės politechnikumo salėje stovėjo robotas „Promobot“, turėjęs laukti savo pasirodymo diplomų įteikimo šventėje. Pasak liudininkų, tuo metu, kai į roboto regos lauką papuolė mergaitė, jam aktyvavosi „veidrodžio“ principu veikiantis mechanizmas.

„Jis kartoja žmogaus, atsidūrusio jo regos lauke, veiksmus. Todėl, kai vaikas pradėjo kelti rankas, kad užsikartų stelažu, robotas taip pat pakėlė savo ranką“, – aiškino jo kūrėjai.

Sprendžiant iš Internete paviešinto vaizdo įrašo, robotas pakėle savo metalinę ranką ir atsirėmė į griūnantį stelažą, neleisdamas šiam sužeisti mergaitės. Pati „herojė“, rodos, nelabai ir supratusi, kas nutiko, pabėgo.

Tačiau internautai skeptiški. Maždaug 6-9 sekundę matyti, kaip mergaitė stovi prie kolonos ir žiūri į už kameros matymo lauko esantį kampą. Ji pakelia ranką tarsi kažko klausdama ir tada nubėga prie lentynos. Įtarimų kelia ir kameros padėtis - aprėpiama tik nedidelė erdvė, nors patalpa yra labai didelė, o lentyna yra pačiame centre. Todėl visa tai atrodo tik kaip gražus filmukas, susuktas robotą gaminusių žmonių. Nors kas gali žinoti, galbūt viskas buvo taip, kaip teigiama.

Aut. teisės: TV3
TV3

(4)
(11)
(-7)

Komentarai ()