Nenumatytos problemos perkantiems naujus „Ryzen“ APU procesorius: nežinia ko tikėjosi AMD, bet dalis vartotojų atsiduria aklavietėje  (2)

Viskas nebuvo apgalvota iki galo. Perkantys naujai išleistus „Ryzen 5 2400G“ ir „Ryzen 3 2200G“ procesorius ir naują pagrindinę plokštę susiduria su elementariomis problemomis.

Sistema tiesiog negali startuoti, nes pagrindinės plokštės BIOS nepalaiko naujų procesorių, o norint atnaujinti BIOS reikia senesnio „Ryzen“ procesoriaus.

Pagrindinių plokščių gamintojai BIOS su „Raven Ridge“ palaikymu pradėjo siūlyti tik visai neseniai, o jų pagrindinės plokštės parduotuvėse šio atnaujinimo tikrai neturi.

Nežinia ko tikėjosi AMD, bet tikrai ne visi pirkėjai suvokia, kad perkant naujas „suderinamas“ dalis jos iš tikro negali dirbti kartu kol neatnaujinamas BIOS.

Dabar siūlomi paprasti sprendimo būdai:

  • Iš kur nors gauti senesnį „Ryzen“ procesorių ir atnaujinti BIOS.
  • Kreiptis į pardavėją, kad jis atnaujintų BIOS (gali tekti mokėti)
  • Gauti „Boot kit“ sprendimą. Tam reikia būti pažengusiu naudotoju ir keliauti į https://support.amd.com/en-us/warranty/rma, ten užpildyti formą, o problemos apibūdinime įklijuoti „Boot kit Required“ (be kabučių). Tada instrukcijos bus atsiųstos į elektroninį paštą.

Aut. teisės: Technews.lt
Technews.lt
Autoriai: Mindaugas Klumbis

(16)
(1)
(15)

Komentarai (2)

Susijusios žymos: