„Volvo XC40 Recharge“ turi išmanųjį telefoną primenančią multimedijos sistemą - kodėl tai taip nuostabu? (Video)  (5)

Pirmasis „Volvo“ elektromobilis „XC40 Recharge“ turi įdomią multimedijos sistemą, naudojančią „Google Android“ operacinę sistemą. Daugelis šią naujieną praleido pro akis, tačiau tai iš tikrųjų yra nuostabus sprendimas. Tiesą sakant, visi automobilių gamintojai turėtų pasukti šiuo keliu - dėl to vairuotojai būtų tik laimingesni.


„XC40 Recharge“ naudojama multimedijos sistema, sukurta „Android“ pagrindu, yra visiškai nauja, tačiau galite neabejoti, kad „Volvo“ ją naudos ir kituose savo modeliuose. Kodėl? Nes tai yra tiesiog geresnis sprendimas.

Jei nenaudojate „iPhone“, tikėtina, kad jūsų telefonas turi būtent „Google Android“ operacinę sistemą. „Samsung“, LG, „Xiaomi“ ir daugybė kitų telefonų gamintojų nekuria savo unikalių operacinių sistemų. Lygiai taip, kaip ASUS, „Acer“, DELL ir kiti kompiuterių gamintojai naudoja „Microsoft Windows“. Tai yra tiesiog geras sprendimas, kuris leidžia lengvai suderinti trečiųjų šalių gaminamą programinę įrangą. Programa, kuri tinka jūsų kompiuteriui, tikriausiai tiktų ir mano, todėl galime laisvai dalintis failais.

Įsigiję naują telefoną ar kompiuterį neturite išmokti juo naudotis. Taip, surasite naujų funkcijų, tačiau pats pagrindas bus pažįstamas ir paprastas. Kodėl automobilių gamintojai to vis dar neįgyvendino?

Automobilių gamintojai gamina automobilius ir jiems dažnai sunkiai sekasi sukurti geras multimedijos sistemas. Esate girdėję, kiek kritikos sulaukia viena geriausių sistemų laikoma BMW „iDrive“? Taigi, „Volvo“ sprendimas naudoti „Android“ yra paprastas, bet kartu ir genialus. Vairuotojas nuo to tik išlošia.

Visų pirma, su „XC40 Recharge“ bus galima susikalbėti. Šis automobilis nenaudos kokios nors prastos „Volvo“ valdymo balsu sistemos. Jūsų klausysis „Google Assistant“. Tai reiškia, kad kelyje balsu galėsite keisti savo darbotvarkę ir vykdyti kitus darbu. „Google Assistant“, aišku, geriausiai supranta anglų kalbą, bet ją supranta beveik idealiai.

Skaitomiausi Naujausi

„XC40 Recharge“ multimedija taip pat su malonumu priims įvairias programėle. Iš kur norite muzikos - iš „Spotify“ ar „Amazon Music“? Rinkitės patys! Pamirškite tas dienas, kai automobilyje su integruota GPS navigacija tekdavo naudoti papildomus įrenginius, nes sistema buvo nepatogi ar nepatikima. „Volvo XC40 Recharge“ ekrane išvysite „Google Maps“, kuris, vėlgi, jums yra pažįstamas, patikrintas ir patikimas. Nepatinka „Google Maps“? Parsisiųskite kito gamintojo navigaciją, jokių problemų.

Automobilių gamintojai, aišku, nori turėti nuosavas standartines sistemas. Tačiau ar tikrai reikia tiek sistemų, kiek yra gamintojų? Ir ar tikrai iš automobilių gamintojų galime tikėtis geresnės vartotojo prieigos nei iš programinės įrangos kūrėjų? Jūs tikriausiai jau ir taip esate „Google“ ekosistemoje, todėl galite įsivaizduoti, kokias galimybes atveria šis „Volvo“ sprendimas.

„Volvo“ atstovai patvirtina, kad „XC40 Recharge“ nuolat bus prisijungęs prie tinklo. Taip gaus atnaujinimus. Tačiau vartotojai galės pasirinkti, kokiais duomenimis dalintis su trečiosiomis šalimis. Kita vertus, tik laikas parodys, ar „Google“ neims jums pateikinėti reklamų pagal tai, kokiose vietose lankotės. Tai - labai vertingi duomenys, bet jūs ir taip vaikščiojate su telefonais kišenėje. Todėl „XC40 Recharge“ multimedija vartotojams suteiks daug patogumo, bet ar norės ko nors mainais, ko nenorėjo senoji sistema, kol kas nežinome.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(5)
(3)
(2)

Komentarai (5)