„Intel“ problemos nesibaigia: pranešama apie „Skylake“ ir „Kaby Lake“ procesorių problemas, o po „Haswell“ ir „Broadwell“ atnaujinimų prasidėjo mėlyni mirties ekranai  ()

Panašu, kad „Intel“ paprastai užlopyti saugumo spragų savo procesoriuose visiškai nepavyko. Vis daugiau sistemų su tokiais atnaujinimais pradeda persikrovinėti arba naudotojai išvysta mėlyną mirties ekraną. Pirma buvo galvota, kad paveikti tik „Haswell“ ir „Broadwell“ sistemų naudotojai, bet panašu, kad problema yra kur kas didesnio masto.

Apie kompiuterio užstrigimus praneša net naudojantys „Skylake“ ar „Kaby Lake“ procesorius. Nesklandumų neišvengia ir naudojantis senesnius „Ivy Bridge“ ar „Sandy Bridge“ procesorius. Kai kurių tokios problemos nestebina, nes per naktį norima pakeisti sistemą, kaip procesoriai veikė pastaruosius 20 metų. Panašu, kad dabar tikimybė patirti šalutinių efektų po „Meltdown“ ir „Spectre“ atnaujinimų yra labai aukšta.

Savaime suprantama, „Intel“ jau dirba prie atnaujinimų pataisymų, kad sistemos būtų stabilesnės. Patobulintas mikrokodas jau šią savaitę turėtų būtų pateiktas pagrindinių plokščių gamintojams. Tada naujas mikrokodas bus išbandytas ir pateiktas kaip BIOS atnaujinimas pagrindinėms plokštėms.

Aut. teisės: Technews.lt
Technews.lt
Autoriai: Mindaugas Klumbis

(14)
(6)
(8)

Komentarai ()

Visi šio ciklo įrašai