Turbūt perkamiausias dronas iš Kinijos vaikams ir visiems pradedantiesiems: fantastiškai pigus, „visiems be išimties suteikia daug teigiamų emocijų, o sulaužyti - praktiškai neįmanoma“ („F36 Mini“ kaina, Specifikacijos, Video, Atsiliepimai)

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

bahuriux 2019-06-08 14:43
lidle panašus mažas nevertas dėmesio be kameros žaisliukas yra už 19 € jei neklystu, kurį pasiimsite iškarto, jam galioja garantija. Nereikės laukti kol atkeliaus iš kinijos, po to dar nemažai šancų, kad teks bartis su pardavėjų/scameriu ir tt ir negausite jokios garantijos. Bet blogiausia ne tai, blogiausia, kad lipo baterijos yra pavojingos jei su jomis elgiamasi netinkamai, arba gamintojas neatsakingas ir nenumatė apsaugų nuo perdidelės įtampos kraunant, arba permažos iškraunant. LIPO baterijos neturėtu būti dedamos į masinio vartojimo prekes, nes su jomis elgtis riekia atsakingai. Pas mane visos lipo baterijos sudėtos į metalinį puodą ir padėtos vėsiai ant grindų, ant plytelių, kol nenaudojamos, kai naudojamos į lipo guard dedu. https://thedronegirl.com/2015/02/07/lipo-battery/
foba666 2019-06-08 17:19
Aš ši žaislą turiu gal kokius metus ir esu pilnai patenkintas.su juo galima žaisti ir bute nes jis gan mažas ir manevringas bei atsitrenkus nk nenutinka.valdymas paprastas ir nesudėtingas tad pirstam pramiklinti visai įdomu. pirkau papildomai pora akumuliatorių kad nereiktų bėgioti krauti nes 5min mažoka.nzn kaip dėl tų lipo baterijų bet maniškėm nk neatsitiko.reikia suvokti kad tai žaislas o ne rimtas dronas tad iš jo stebuklo ir nereikia tikėtis.man nusibodo gan greitai bet vaikams patinka karst nuo karto paskraidinti.aišku pas mus už panasia kainą galima rasti kažka pan ir ta garantija gal ir reikalinga bet kai tokia kaina tai galima ir be jos.įvairovė ir tiek.aš duodu 5 iš 5.
bahuriux 2019-06-08 18:38
Jei kas neįsivaizduoja apie ką aš kalbu. https://www.youtube.com/watch?v=m_8QGBv4v7E
Pasalietis 2019-06-10 12:26
Pirkau uz 8e pries du metus....