Skelbiamas išmanusis laikrodis, kurio duomenys 97-98 % atitinka medicininių tyrimų rezultatus (Foto)  ()

Jungtinė Luizianos universiteto, Peningtono biomedicininių tyrimų centro ir Havajų universiteto Vėžio centro mokslininkų grupė atliko tyrimą, kuriuo siekė įvertinti išmaniųjų laikrodžių matuojamų kūno sudėties – riebalų procento ir skeleto raumenų svorio – duomenų tikslumą. Atlikus tyrimą, išsiaiškinta, kad „Samsung“ išmaniojo laikrodžio duomenys 97-98 procentais atitinka profesionalių tyrimų rezultatus.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tyrimo metu „Galaxy Watch 4“ bioelektrinio varžos analizės (BIA) jutikliu atlikti kūno sudėties matavimai buvo lyginami su profesionaliu klinikiniu skenavimu ir laboratorine analize*. Rezultatai parodė, kad išmanusis laikrodis BIA jutikliu gali 97-98 proc. tikslumu nustatyti riebalų ir skeleto raumenų mases, bazinės medžiagų apykaitos greitį ir bendrą kūno vandens kiekį ir padėti naudotojams stebėti savo kūno sudėtį bei pagerinti sveikatą keičiant mitybos ir fizinio aktyvumo įpročius.

„Gauti rezultatai rodo, kad tokie išmanūs laikrodžiai kaip „Galaxy Watch 4“ ir „Galaxy Watch 5“, kuriuose yra BIA jutiklis, gali padėti tiksliau analizuoti ir taip pasirūpinti savo sveikata. Naudotojai, matydami detalius rodiklius, gali koreguoti savo elgesį net ir nesant galimybei atlikti klinikinių tyrimų. Naudojant išmanųjį laikrodį, gaunate tikslią personalizuotą informaciją, kuri padeda nenukrypti nuo tikslo ir siekti geriausių rezultatų“, – sako „Samsung“ ekspertė Aurelija Krivickaitė.

 

Be šių rezultatų tyrimo metu taip pat buvo nustatyta, kad išmanusis laikrodis apie kūną pateikia tokius duomenis, kurie leidžia savarankiškai iš šono stebėti savo elgesį. Dėl šios priežasties tyrimo rezultatai parodė, kad beveik 60 proc. išmaniųjų laikrodžių naudotojų, atsižvelgdami į savo kūno duomenis, padidino fizinį aktyvumą.

 

Taip pat, atlikus atsitiktinių imčių kontrolinį tyrimą, nustatyta, kad išmaniųjų laikrodžių dėvėjimas vidutiniškai 68 minutėmis sumažino sėdėjimo laiką. O atlikus dėvimų aktyvumo sekimo prietaisų poveikio metaanalizę paaiškėjo, kad dėvint išmanųjį laikrodį kasdien nueinama bent 2500 žingsnių daugiau. 

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“:

„Samsung“ įkvepia pasaulį ir formuoja ateitį su transformuojančiomis idėjomis ir technologijomis. Bendrovė iš naujo apibrėžia televizorių, išmaniųjų telefonų, nešiojamųjų įrenginių, planšetinių kompiuterių, skaitmeninių prietaisų, tinklo sistemų ir atminties ir LED sprendimus. Norėdami sužinoti karščiausias naujienas, apsilankykite news.samsung.com.

* Klinikiniu dvigubos energijos rentgeno spindulių absorbciometrijos skenavimu ir laboratorine oktapoline bioelektrinio impedanso analize.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(4)
(8)
(-4)

Komentarai ()