HP pristatė pirmuosius rinkoje greitai paruošiamus „įjunk ir spausdink“ lazerinius spausdintuvus  (0)

HP sustiprino „HP LaserJet Pro“ spausdintuvų šeimą nauja greitojo paruošimo spausdinimui „įjunk ir spausdink“ technologija „HP Smart Install“, kuri spausdintuvo įdiegimo laiką sutrumpina iki mažiau nei dviejų minučių. Pakanka spausdintuvą prijungti USB kabeliu prie kompiuterio ir nereikia naudoti įdiegimo kompaktinių diskų.

Tarp naujų nespalvotų spausdintuvų su šia naująja „HP Smart Install“ technologija yra vieni taupiausiai visame pasaulyje elektrą vartojančių „HP LaserJet Pro P1100“ serijos spausdintuvai, „HP LaserJet Pro M1130/M1210“ serijos daugiafunkciniai spausdintuvai ir „HP LaserJet Pro P1566/P1606dn“ serijos spausdintuvai. „Mūsų klientai pageidauja kuo paprastesnio spausdinimo ir mes jiems tai pasiūlėme. Su „HP Smart Install“ technologiją turinčiais spausdintuvais galima pamiršti įdiegimo kompaktinius diskus ar tvarkyklių siuntimą iš interneto“, – teigė HP vaizdų ir spausdinimo grupės vyresnysis viceprezidentas Ronas Coughlinas, kuruojantis „LaserJet“ bei verslo sprendimus.

Tuo pačiu HP pristatė ir „HP Scanjet Professional 1000“ mobilųjį skenerį bei dvi spalvotų lazerinių „HP Colour LaserJet Professional“ spausdintuvų serijas: CP5225 ir CP4020. „HP Scanjet Professional 1000 Mobile Scanner“ yra pirmasis HP nešiojamasis skeneris, kuriuo galima skenuoti ne darbo vietoje ir jam nereikia nei baterijų, nei elektros srovės keitiklio – elektros energija tiekiama iš kompiuterio per USB jungtis. CP5225 yra universalus ir šiuo metu įperkamiausias HP spalvotas lazerinis spausdintuvas, o CP4020 tiesiog lengva spausdinti spalvotai. „HP LaserJet“ spausdintuvai su „Smart Install“ Naujieji „HP LaserJet Pro“ šeimos spausdintuvai išskiria savo juoda apdaila ir profesionalios kokybės spaudiniais bei itin palankiu sąnaudų ir produktyvumo santykiu. Šie spausdintuvai leidžia smulkiam ir vidutiniam verslui taupiau vartoti elektrą tuo mažinant savo įtaką aplinkai bei išlaidas elektrai. Spausdintuvuose veikia nauja „HP Auto-On“ technologija, kuri automatiškai aktyvuoja spausdintuvą, kai šiam iš kompiuterio perduodamas spausdinimo darbas. Ji papildo „HP Auto-Off“ technologiją, automatiškai išjungiančią spausdintuvą, kai juo nespausdinama.

Su abiem „HP Auto-On/Auto-Off“ technologijomis, naujieji „HP LaserJet P1100“ serijos spausdintuvai, palyginus su jų pirmtakais, gali sutaupyti iki 72 proc. išlaidų elektrai. O originalios „HP LaserJet“ spausdinimo kasetės su mažiau elektros energijos reikalaujančiais spausdinimo dažais, palyginus su ankstesniais gaminiais, sutaupo iki 35 proc. elektros energijos tenkančios kiekvienam išspausdintam lapui.

—    376 – 446 litus kainuojantys kompaktiški „HP LaserJet Pro P1100“ serijos spausdintuvai su belaidžio ryšio technologija, yra mažiausi ir įperkamiausi HP pagaminti lazeriniai spausdintuvai. Didelės spartos spausdinimas, profesionali spaudinių kokybė, patogus valdymas ir „HP Auto-On/Auto-Off“ technologija – „HP LaserJet P1102“ ir P1102w modelio spausdintuvai padeda padidinti našumą.

—    Kainuojantys nuo 514 iki 687 litų, „HP LaserJet Pro M1130/M1210 MFP“ serijos daugiafunkciniai spausdintuvai yra vieni mažiausiai kainuojančių visą funkcionalumą siūlančių daugiafunkcinių spausdintuvų rinkoje. Šių kompaktiškų spausdintuvų serijoje yra keturi modeliai, juose integruotos „Ethernet“ kompiuterių tinklo jungtys, energiją taupančios „HP Auto-On/Auto-Off“ technologijos, „HP Instant-on Copy“ funkcijos.

—    „HP LaserJet Pro P1566“ (kainuojantis apie 548 litus) ir „HP LaserJet Pro P1606dn“ (kainuojantis apie 790 litų) spausdintuvai siūlo išskirtinę kokybę, našumą ir vertę mažoms bei vidutinėms įmonėms. Pasižymėdami didele sparta, automatiniu dvipusiu spausdinimu, leidžiančiu sutaupyti popieriaus, integruotomis „Ethernet“ kompiuterių tinklo jungtimis, šie spausdintuvai leidžia klientams padidinti savo kasdienio darbo produktyvumą.

„HP LaserJet Pro P1102w“ ir P1606dn spausdintuvais jau yra prekiaujama visame pasaulyje, „HP LaserJet Pro P1102“ ir P1566 modelius šiuo metu galima įsigyti Europoje. Daugiafunkcinių „HP LaserJet Pro M1100/1200“ serijos spausdintuvų bus galima įsigyti kitą mėnesį. Kartu HP pristatė ir juodos spalvos dažų kasečių pakuotes „HP LaserJet Black Print Cartridge Dual Packs“, kurios leis mažoms ir vidutinėms įmonėms sumažinti didelės apimties spausdinimo darbų sąnaudas. Šios pakuotės, skirtos „HP LaserJet P2055“, „HP LaserJet P1505“ ir „HP LaserJet P1005/P1006“ serijų spausdintuvams prekyboje pasirodys kitą mėnesį.

Universalus ir įperkamiausias HP B formato (27,9x43 cm) spalvotas lazerinis „LaserJet“ spausdintuvas

Neseniai Europoje pasirodęs spalvotas „HP Colour LaserJet Professional CP5225“ spausdintuvas gali išspausdinti profesionalios kokybės įvairaus dydžio spaudinius – nuo atviručių iki A3 formato plakatų. Integruota „Ethernet“ tinklo jungtis leidžia juo patogiai dalintis biure.

Nuo 4137 iki 5172 litų kainuojantys „HP Colour LaserJet Professional CP5225“ serijos spausdintuvai naudoja „HP Auto-Off“ ir „HP Instant-on“ technologijas. Jos ir automatinio dvipusio spausdinimo galimybė padeda sumažinti energijos suvartojimą ir taupyti popierių.

Paprastas spalvotas spausdinimas

„HP Colour LaserJet Enterprise CP4020“ serijos ir CP4025 spausdintuvų, pritaikytų dirbti kompiuterių tinkle, išlaikymo sąnaudos yra mažos, patikimumas yra didelis, jie pasižymi aukštu produktyvumu bei profesionalia spaudinių kokybe. Paprastai valdomi CP4020 serijos spausdintuvai kainuoja nuo 3274 iki 4309 litų. Keturių eilučių spalvota valdymo konsolė su pagalbos funkcija spausdintuvą lengvai leidžia valdyti ir eiliniams biuro darbuotojams, be IT specialistų pagalbos. O tai didina produktyvumą.  Atnaujinta universali tvarkyklė „HP Universal Print Driver“ spalvotą spausdinimą daro paprastu ir efektyviu. „HP EasyColor“ pagerina paveikslėlių spalvų spausdinimą ir užtikrina pastovią kokybę kiekviename spaudinyje.

Pirmasis HP skeneris keliaujantiems verslo žmonėms

Vos 0,64 kilogramo sveriantis itin kompaktiškas nešiojamasis „HP Scanjet Professional 1000 Mobile“ skeneris, kainuojantis apie 859 litus, suteikia galimybes skenuoti dokumentus darbo vietoje, kliento biure ar net, pavyzdžiui, parke. „HP Instant-on“ skenavimo technologija sumažina elektros energijos suvartojimą, skeneris turi dvipusio skenavimo funkciją ir gali nuskenuoti įvairaus dydžio ir storumo dokumentus – reljefinių kortelių iki ilgų formų. „HP Scanjet Professional 1000 Mobile Scanner“  jau yra parduodamas visame pasaulyje.  Daugiau informacijos apie naujus HP vaizdų apdorojimo ir spausdinimo gaminius smulkioms ir vidutinėms įmonėms galima rasti internete www.hp.com/go/plugandprint.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: