Alaus gėrimo čempionato finalas – jau šį penktadienį  (0)

Jau šį penktadienį, gegužės 28 dieną, „Bravarijos“ alaus darykloje-restorane vyks azartiškojo alaus gėrimo čempionato finalas. Beveik tris mėnesius (nuo kovo 12 dienos) trukusio konkurso finale bus apdovanotas greičiausiai pusės litro bokalą išgėręs žmogus. Laimėtojui atiteks 500 litų „Bravarijos“ čekis ir garbingas „Greičiausio „Bravarijos“ Alaus Gėrėjo Titulas“.

Alaus gėrimo čempionatas, šmaikščiai įvardijamas „lietuviškiausia sporto šaka“, nes alus laikomas mėgstamiausiu lietuvių gėrimu, o sportiškas azartas tautiečių kraujyje kunkuliuoja visuomet. Dėl „Greičiausio „Bravarijos“ Alaus Gėrėjo Titulo“ varžysis ir viena mergina – Greta Riaubaitė. Ji vienintelė moteriškos lyties atstovė, kuri pasiekė finalą, pusfinalyje 0,5 l alaus bokalą išgėrusi per 5,9 sek.  Iš viso alaus gėrimo varžybose, trukusiose beveik visą pavasarį, savo jėgas išbandė 54 dalyviai. Bene geriausiai atrankiniuose turuose sekėsi Dainiui Čepui, kuris puslitrį alaus įveikė per 4,09 sek.

Ligšiolinis konkurso lyderis Dainius šmaikštaudamas sako, kad pergalė jau jo rankose, o finale jis žada dar kartą pagerinti savo rekordą ir pergalingai įveikti 4 sekundžių ribą. Tiesa, iki Lietuvos rekordo alaus gėrėjams-mėgėjams dar toli. Klaipėdietis Jaronimas Mockevičius 1997 metais pusės litro alaus bokalą įveikė per 1.89 sek. Jis iki šiol yra Lietuvos alaus gėrimo čempionas.

„Bravarijos“ alaus gėrimo čempionato organizatoriai šypsodamiesi sako, kad naujas Lietuvos alaus gėrimo rekordas būtų malonus finalo siurprizas, bet taip pat pabrėžia - konkurso dalyviai juos jau spėjo nudžiuginti ir nustebinti.

„Pusfinalių dalyviai mus maloniai nustebino, pademonstravę puikius alaus gėrimo greičio rezultatus. Mes tarpusavyje juokaujame, kad „Bravarijos“ alus yra toks skanus, kad mūsų svečiai bokalą išgeria per keletą sekundžių“, – smagiai nusiteikę čempionato finalo laukia „Bravarijos“ atstovai.

Penktadienio vakarą „Bravarijoje“ (Ozo g. 25, Vilnius) laukiami visi, kurie neabejingi geram alui ir azartui. Susirinkusių laukia ne tik įnirtingos čempionato finalininkų kovos, bet ir daugiau staigmenų. Aktyviausi sirgaliai bus apdovanoti puikiais prizais, smalsuoliai – supažindinti su „Bravarijos“ alaus gamybos technologija ir, galiausiai, visi sužinos, kas taps „Bravarijos“ alaus mėgėjų konkurso nugalėtoju.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: