„Samsung“ sukūrė ploniausią televizorių su jutikliniu valdymo pulteliu  (0)

Lietuvos rinkoje jau netrukus bus galima įsigyti įspūdingą „Samsung“ 3D televizorių, kurio storis – vos 7,79 mm. Tai ploniausias iš visų kada nors pagamintų televizorių, be to, dar su 3D funkcija. Planuojama, kad 140 cm skersmens televizoriaus kaina sieks apie 21000Lt.

9000-osios serijos „Premium“ klasės „Full HD 3D LED“ televizorius yra harmoningas dizaino ir technologijų derinys. „Jį lengva bei patogu valdyti, jis atkuria neįtikėtinai tikroviškus 3D ir įprastus vaizdus, o kurdami jo išvaizdą dizaineriai labiausiai koncentravosi į vartotojų emocijas”, – sakė Miroslavas Ramanavičius, „Samsung“ vadovas Lietuvoje. Televizoriaus korpuso paviršius pagamintas iš nerūdijančio plieno, o valdomas jis jutikliniu nuotoliniu pulteliu „Touch Control“, kuriame įmontuotas atskiras spalvotas ekranas. Tokiame ekrane galima žiūrėti transliuojamas laidas, „Blue-ray“ ar DVD įrašus laisvai judant po namus, nepriklausomai nuo to, ką rodo televizorius.

„Touch Control“ pultas atrodo bei veikia kaip išmanusis telefonas. Jame yra jungtis ausinėms, „QWERTY“ klaviatūra, be to, įdiegta funkcija „AllShare“, „Wi-Fi“ ryšys ir infraraudonųjų spindulių technologija. Naudojant šias funkcijas, vaizdo ir muzikos įrašus į televizoriaus ekraną galima perduoti iš kompiuterio, mobiliojo telefono ar skaitmeninės kameros bevieliu ryšiu. Atkurti kokybišką judantį vaizdą televizoriaus ekrane padeda technologija „Clear Motion Rate 800“, o integruotas trimatis „Hyper Real Engine“ procesorius leidžia žiūrėti visų formatų trimačius „Blu-ray“ įrašus. Beje, trimatį vaizdą, esant poreikiui, vieno mygtuko spustelėjimu galima pakeisti į dvimatį. Kaip ir ankstesnėse serijose, 9000-osios serijos „Premium“ televizoriuose įdiegta „Internet@TV“ funkcija ir „Samsung Apps“ sistema, kuri leidžia iš įvairių tinklalapių parsisiųsti ir žiūrėti norimus įrašus.

Televizoriuje įrengtos keturios HDMI sąsajos ir USB jungtis, per kurią galima atkurti vaizdus iš atminties rakto arba standžiojo disko. 9000-osios serijos „Samsung“ televizoriai įvertinti „Eco Label“ ženklu ir yra pripažinti draugiškiausiais aplinkai „Full HD LED“ televizoriais.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: