Projektas „Apsaugok savo svajones“ - prieš gimdos kaklelio vėžį  (0)

Lietuvoje prasidėjusio projekto „Apsaugok savo svajones“ ambasadorė žinoma dainininkė Karina Krysko kviečia merginas nuo 14 iki 25 metų tapti vaizdo klipo, skirto gimdos kaklelio vėžio (toliau – GKV) prevencijai, herojėmis.

Šiuo projektu tikimasi atkreipti visuomenės dėmesį į GKV problemą ir paskatinti merginas bei moteris apsaugoti save ir savo svajones nuo gimdos kaklelio vėžio.  „Kiekviena iš mūsų turi nuostabių svajonių, kurias taip norisi įgyvendinti. Verta suteikti sau tokią galimybę, užbėgant už akių tokiai pavojingai ligai kaip gimdos kaklelio vėžys. Džiaugiuosi, kad galiu prisidėti, ir tikiu, kad tiek vaizdo klipo herojų atrankoje dalyvaujančios merginos, tiek tos, kurios jame filmuosis, kartu su manimi taps tikromis šios gražios iniciatyvos ambasadorėmis“, – tvirtina Karina Krysko.

„Projektas „Apsaugok savo svajones“ skirtas didinti GKV ligos žinomumą bei prevencijos galimybes. Specialiai šiam projektui sukurtoje interaktyvioje internetinėje svetainėje ne tik patraukliai pristatyta vaizdo klipo idėja ir dalyvių anketa, bet ir skelbiama aktuali edukacinė informacija apie GKV ir apsisaugojimo galimybes. Projektą inicijavo farmacinė kompanija „GlaxoSmithKline Lietuva“, jame dalyvauja dauguma socialinių tinklapių: Facebook, One.lt, Blogas.lt, 15 min, Draugas.lt, Zipfm.lt, Adclick, Panele.lt ir kt. 

„Šį projektą įkvėpė dabartinė nerimą kelianti situacija Lietuvoje. Juk mūsų šalyje GKV užima antrą vietą tarp moterų onkologinių susirgimų – po krūties vėžio. Be to, skaudu, kad didžiausias sergamumas šia klastinga liga nustatomas jaunoms moterims. Todėl tikimės, kad šis klipas paskatins Lietuvos merginas ir jaunas moteris susirūpinti ir apsisaugoti nuo šios ligos. Juk kiekviena iš jų turi nuostabių svajonių, kurias taip norisi įgyvendinti. Verta suteikti sau tokią galimybę“, – sako „GlaxoSmithKline Lietuva“ Medicinos skyriaus direktorė Inga Pošiūnienė.

Merginų atranka vyks iki 2010 m. rugsėjo 22 d., kai bus atrinktos 20 dalyvių, kurios dalyvaus vaizdo klipo „Apsaugok savo svajones“ filmavime. Sukurtas filmukas bus skelbiamas svetainėje, transliuojamas internete ir kitose visuomenės informavimo priemonėse. Plačiau apie projektą „Apsaugok savo svajones“ – https://svajones.one.lt/.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)