„eCito“ dalinimosi automobiliu paslauga pradedama teikti ir studentams  (0)

Dalinimosi automobiliu paslauga „eCito“ pradedama teikti naujam rinkos segmentui – sostinėje studijuojantiems studentams. Nuo šiandien mašiną galima išsinuomoti ir iš Saulėtekyje esančios Vilniaus universiteto ekonomikos, teisės bei fizikos fakultetų stovėjimo aikštelės.

„Šiais laikais studentai – inovatyvūs ir greitą gyvenimo būdą propaguojantys asmenys. Paprastai trečiame ir vėlesniuose kursuose studijuojantys žmonės jau turi darbus, todėl nuolat važinėja iš universiteto į ofisą ir atvirkščiai. Daugelis skundžiasi viešojo transporto neefektyvumu, kamščių problemomis ir nuolat teiraudavosi apie mūsų planus įsteigti dar vieną „eCito“ stovėjimo aikštelę prie universiteto – nusprendėme įgyvendinti jų pageidavimus“, - sakė Mindaugas Glinskis, bendrovės „Ekomobility“ verslo plėtros vadovas.

Ši paslauga bus tinkama tiems, kurie nori patogiai savaitgaliais grįžti į savo gimtuosius miestus, bei tiems, kurie mėgsta turiningai praleisti savo laisvalaikį. Dalinimosi automobiliais paslauga galima naudotis, norint surengti iškylą gamtoje, pamatyti filmą kino teatre ar nuvykti į sporto treniruotę. Tikimasi, kad studentams pradėta teikti „eCito“ dalinimosi automobiliu paslauga padės spręsti ir šalia fakultetų susidariusią perpildytos aikštelės problemą.

Pasak M. Glinskio, studentai yra imlūs naujovėms ir sunkiai įsivaizduoja savo gyvenimą be interneto, todėl manoma, kad internetu vykdoma automobilio rezervacija savo paprastumu studentijos bus įvertinta teigiamai. „Studentams skirti kainodaros planai savo kainomis nuvilti neturėtų. Tuo tarpu pagrindinis privalumas daugeliui studijuojančių žmonių bus tas, kad nereikės rūpintis automobilio degalais“, - pastebėjo M. Glinskis.

Šiuo metu bendrovė savo automobilių parke turi 10 „eCito“ automobilių. Rezervavus „eCito“ automobilį internetu galima pasirinkti patogiausią aikštelę iš aštuonių stovėjimo vietų: Ukmergės g. 283B, „Eika“ (Goštauto g. 40A), „Green Hall” (Upės g. 21), „Vilniaus Verslo uostas” (Konstitucijos pr. 3), Gedimino pr. 9, „Alfa” (V.Gerulaičio g. 1), VU aikštelės Saulėtekyje ( Saulėtekio al. 9) ir Vilniaus oro uosto. Ateityje numatoma teikiamą paslaugą plėsti ir į kitus šalies miestus.

Įmonė „Ekomobility“ pirmoji Lietuvoje pradėjo teikti „eCito“ dalinimosi automobiliu paslaugą. Ši bendrovė užsiima ir kitomis inovacijomis automobilių verslo srityje – ji parduoda elektra varomas transporto priemones.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: