“Apple” pristatė vos 1 kg sveriantį naują kompiuterį “Macbook Air”  (0)

Vakar JAV informacinių technologijų bendrovė “Apple'' pristatė naujieną - 11” colių (29 cm) įstrižainės “MacBook Air'', taip pat atnaujino 13” colių įstrižainės “MacBook Air''. Dabar vieno iš ploniausių pasaulyje nešiojamų kompiuterių storis - vos 1,73 cm.


Lietuvoje naujųjų “MacBook Air“ sulauksime jau po kelių savaičių. Numatomos kainos mūsų šalyje bus 3599 Lt už “MacBook Air“ 11“ colių ir 4699 Lt už 13“ colių. Naujasis 11 colių įstrižainės “MacBook Air'' yra ne tik pats ploniausias, bet ir lengviausias “Apple'' kompiuteris, sveriantis tik apie 1 kg. Be to, kompaktiškasis kompiuteris naudoja tą pačią technologiją kaip “iPad'', todėl jo baterija dirba net iki 7 valandų. Nedirbant kompiuteriu, baterija neišseks net iki 30-ties dienų.

Šios dvi “Apple” naujienos - tai pirmieji kompiuteriai iš ateinančios “notebook” kartos, kurioje nebeliks mechaninių kietųjų diskų - juos pakeis optiniai. Ši naujoji “notebook” karta bus ne tik  lengvesnė ir mažesnė, bet ir greitesnė, nes “flash” atmintinė dirbs dvigubai greičiau nei kietieji diskai bei bus patikimesnė, nes kartu su kietaisiais diskais pašalinti ir jų gedimai. “Dėl savo greito darbo ir mobilumo, šie “MacBook Air'' pakeis mūsų suvokimą apie nešiojamuosius kompiuterius,'' – sakė kompanijos “Apple” vadovas Steve Jobs vakar įvykusiame “Back to the Mac” renginyje.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)