"Fujifilm" kviečia išbandyti 3D fotoaparatą Klaipėdoje  (0)

Šį šeštadienį, vasario 12 d. “Fujifilm Lietuva” suteiks galimybę susipažinti su "FinePix Real 3D W3" fotoaparato galimybėmis Klaipėdoje. Norintys galės pamatyti šį modelį, sužinoti apie ypatingas šio fotoaparato funkcijas, jas išbandyti, o taip pat ir pajusti stebinančias 3D fotografavimo ir filmavimo bei peržiūros galimybes.

Parodoje "Photokina 2010" pirmą kartą pristatytas ir iš karto didelio atgarsio sulaukęs 3D fotoaparatas "FinePix Real 3D W3" suteikia galimybę mėgautis 3D nuotraukomis, 3D filmais HD raiška ir ypatingai paprastu naudojimu – tiesiogine jungtimi su bet kuriuo 3D televizoriumi. “Fujifilm Lietuva” darbuotojai ne tik pristatys fotoaparato "FinePix Real 3D W3" funkcijas, bet ir specialiai įrengtoje mini studijoje galės nufotografuoti ir tuojau pat parodyti kaip nufotografuotas ar nufilmuotas vaizdas atrodo fotoaparato ekrane bei 3D televizoriuje.

Fotoaparato pristatymas vyks visą dieną „Topo centro “ parduotuvės gimtadienio šventėje Taikos pr. 61 (PC “Akropolis”). Apie "FinePix Real 3D W3" “FinePix Real 3D W3” gerokai skiriasi nuo savo įpėdinio, pirmojo pasaulyje 3D fotoaparato “FinePix W1”, pristatyto dar 2009 rugpjūčio mėn. Naujasis modelis, tai aukšta 3D vaizdo kokybė, kurią leidžia pasiekti du 10 mln. raiškos taškų CCD jutikliai, du 3x optiniai objektyvai ir vaizdo įrašymas HD raiška. Skiriasi taip pat ir mažesniu, dailesniu korpusu ir 3,5 col. LCD ekranu kuriame 3D vaizdai puikiai matomi plika akimi, be specialių 3D akinių. Mini-HDMI jungties dėka užfiksuotas vaizdas gali būti peržiūrėtas bet kuriame 3D televizoriuje.

Apie kompaniją "Fujifilm" yra Japonijos vaizdo ir garso atkūrimo technologijų, produktų ir paslaugų kompanija, viena iš pasaulinių lyderių skaitmeninės fotografijos rinkoje, apimant skaitmeninius fotoaparatus, nuotraukų gamybos medžiagas ir įrangą, skaitmenines laikmenas, juostas, spausdinimo sistemas ir kt. Be gamyklų bei tyrimų ir plėtros operacijų Japonijoje, kompanija turi gamybos linijų Europoje, JAV, Brazilijoje ir Kinijoje (juostelėms, spalvotam popieriui, vienkartiniams fotoaparatams ir kt.) Kompanija kryptingai plečia skaitmeninės fotografijos veiklą ir pristato apdovanotąją vaizdo atkūrimo technologiją "Fujifilm EXR", leidžiančią fotoaparatui prisitaikyti prie aplinkos sąlygų ir pirmąją pasaulyje 3D vaizdo sistemą, suteikiančią galimybę mėgautis 3D vaizdais be specialių 3D akinių.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: