Kvietimas prisijungti prie tarptautinių autonominių robotų varžybų "Robotų intelektas - 2011"  (0)

„Robotų intelektas’11“ - tai pirmą kartą Rytų Europos regione organizuojamos protingų autonominių robotų varžybos. Renginio tikslas – skatinti pažangą dirbtinio intelekto vystyme, tobulinti ir plėtoti intelektualias valdymo sistemas, skatinti robotikos ir mechatronikos sprendimų taikymą. Renginys taip pat skatins gabiausius moksleivius rinktis technologinių specialybių studijas Lietuvoje.

„Robotų intelekto’11” metu vyks tarptautinė konferencija “The 6th International Conference on Electrical and Control Technologies“ bei KTU  jaunųjų mokslininkų darbų paroda-konkursas „KTU Technorama 2011“.

Pribrendome iššūkiams!

Data: 2011 gegužės 4-5 d.

Vieta: KTU Studentų miestelis (Studentų 48, Kaunas).

Organizatoriai: KTU Studentų mokslinė draugija ir Kauno Technologijos Universitetas.

Dalyvių registracija vykdoma adresu http://www.robotsintellect.lt/lt/registracija/

Iššūkis robotų kostruktoriams:

Varžybų „Robotų intelektas’11“ užduotis iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nesudėtinga: dalyvių komandos sukonstruotas autonominis mobilus robotas iš starto aikštelės turi judėti keliu, su kliūčių ruožais ir specialiais apribojimais, paieškos lauko link, surasti ir parvežti 1 kg  „Aukso maišą“ atgal į starto vietą. Iš tiesų tai sudėtinga inžinerinė ir techninė užduotis. Robotas turi veikti visiškai autonomiškai, negali būti valdomas nuotoliniu būdu.


Papildomos užduotys:

Pirmoji užduotis: Roboto pristatymas. Dalyviai pristatys savo sukurtą, nusipirktą ir suprogramuotą robotą renginio svečiams. Geriausiai ir kūrybiškiausiai tai atlikę dalyviai specialios komisijos bus paskelbti laimėtojais ir apdovanoti prizais.

Antroji užduotis: Linijos sekimas. Robotas turės autonomiškai sekti tam tikros formos  baltą (juodą) liniją (plotis 2 cm, ilgis 10 m), nubrėžtą ant grindų. Greičiausiai tai atlikę robotai bus paskelbti nugalėtojais.

Trečioji užduotis: Labirintas. Robotas turės autonomiškai įveikti nesudėtingą labirintą, kuris suformuotas iš 10 cm aukščio baltos spalvos kartoninių sienelių. Greičiausiai tai atlikę robotai bus paskelbti laimėtojais.

Ketvirtoji užduotis: Kamuoliuko parnešimas. Robotas turės autonomiškai paimti kamuoliuką (diametras 5 cm, svoris 50g) ir atvežti į numatytą vietą.

Plačiau apie renginį skaitykite konkurso svetainėje.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(1)
(0)
(1)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: