Vilniaus universitetas šį šeštadienį kviečia į atvirų durų dieną  (0)

Balandžio 2 d. (šeštadienį) Vilniaus universitetas į atvirų durų dienos renginius kviečia visus, kurie domisi studijomis universitete. Ši diena – puiki galimybė išsamiau susipažinti su bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studijų programomis, susitikti su dėstytojais ir studentais.

Renginiai vyks daugelyje universiteto fakultetų, jų atstovai pristatys studijų programas, konsultuos asmeniškai, o apie studijas ir tikrą studentišką gyvenimą pasakos patys VU studentai. Tą pačią dieną VU griaudės tradicinė Fizikų diena (FiDi 2011), tad laukia daug įspūdžių ir griausminga Dino Zauro kelionė sostinės gatvėmis iki VU Filologijos fakulteto.

Šiais renginiais VU nori pažymėti balandžio 1-ąją švenčiamą universiteto gimtadienį – 432 metų įsteigimo sukaktį. Vilniaus vyskupo Valerijono Protasevičiaus kvietimu į Vilnių atvykę jėzuitai 1570 m. įkūrė Vilniaus jėzuitų kolegiją, kuri 1579 m. reorganizuota į universitetą. Tų metų balandžio 1 d. Lenkijos karalius ir Lietuvos didysis kunigaikštis Steponas Batoras, remdamas vyskupo sumanymą ir pastangas, išdavė naują Vilniaus akademijos atidarymo privilegijų raštą. Tai – oficiali Vilniaus universiteto įkūrimo data.

Tuose fakultetuose ar padaliniuose, kuriuose balandžio 2 d. atvirų durų dienos renginiai nevyks, juos planuojama rengti vėliau. Apie tai daugiau sužinosite sekdami „Universiteto naujienas“.

Iki susitikimo Vilniaus universitete!

Daugiau apie renginį: http://naujienos.vu.lt/studijos/stojantiesiems/23364-atviru-duru-diena

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: