JT atidarė universitetą internete  (10)

Internete pasirodė pirmas virtualus universitetas, sukurtas Globalaus JT aljanso už informacines-komunikacines technologijas ir plėtrą (GAID).


Studijuoti online nekomerciniame universitete, pavadintame „University of the People“, galės visi turintys vidurinės mokyklos atestatą. Būtina stojimo sąlyga – geras anglų kalbos mokėjimas. Stojimas kainuos 15-50 JAV dolerių, studijos bus nemokamos, o už egzaminą reikės mokėti nuo 10 iki 100 JAV dolerių, priklausomai nuo kurso.

Studentai bus padalinti į kelias grupes po 20 žmonių. Kasdieninės paskaitos, aptarimas ir egzaminų laikymas vyks interneto pagalba. Online internete dėstys savanoriai – profesoriai ir studentai.

„University of the People“ įkūrė Izraelio verslininkas Šai Rešef. Manoma, kad universitete vienu metu studijuos apie 15 tūkstančių žmonių. Tam reikės 6 milijonų JAV dolerių. 1 milijonas jau yra: jį paaukojo universiteto įkūrėjas.

„University of the People“ pradėjo veikti tik prieš porą savaičių, šiai dienai paduota apie 200 stojimo paraiškų iš 52 valstybių.

Aut. teisės: IT bazė
(0)
(0)
(0)

Komentarai (10)