Su dviračiu aplink pasaulį - rekordiniu greičiu (Video)  (4)

Neseniai britas Mike Hall baigė dviračiu kelionę aplink pasaulį. Pasiekti finišą jam prireikė 91 dienos ir 18 valandų. Tai - net dviem savaitėmis viršytas pasaulio rekordas. Naująjį M.Hall pasiekimą užregistravo pasaulio rekordų „Guinness" knyga.


Sportininkas iš Šiaurės Jorkšyro, Haroggate miesto, iš viso nuvažiavo 18 tūkstančių mylių (apie 29 tūkstančius kilometrų). Mike buvo vienas iš devynių pasaulio dviračių lenktynių dalyvių, kurios startavo vasario 18 dieną. Kiekvienas dalyvis privalėjo nuvažiuoti 18 tūkstančių mylių vakarų kryptimi. Britui ne tik pavyko laimėti lenktynes ir įveikti 18 tūkstančių mylių, bet ir pagerinti pasaulio rekordą (106 dienos), kuris buvo užfiksuotas 2010 metais. Šių lenktynių įkūrėjas - Vincent Cox. „Buvo labai sunku, - neslėpė laimėtojas M.Hall. - Tačiau būdrauti leido stresas. Tiesa, paskutinėmis lenktynių dienomis jutau palengvėjimą. Buvo sunkių akimirkų, kai sugesdavo dviratis, tačiau nepalūžau." Prie finišo linijos artimieji, draugai Mike pasitiko su arbata, naminiu pyragu ir garsiai dainuodami: „Su gimimo diena" - tą dieną naujajam „Guinness" knygos rekordininkui sukako 31 metai. Ta proga Mike pakėlė ir simbolinę taurę šampano. Kasdien Mike nuvažiuodavo apie 200 mylių. Iš viso pravažiavo 20 pasaulio valstybių, keturis kontinentus.

„Dabar, žinodamas visus greičiausius kelius, įvairius niuansus ir įgavęs patirties, su dviračiu aplink pasaulį nuvažiuočiau greičiau nei per 80 dienų", - mano M.Hall.

Britas renka lėšas labdaringam projektui „Newborns Vietnam": pinigai bus skirti kovoti prieš didelį naujagimių mirtingumą Pietryčių Azijoje. Rinkti lėšas Mike baigs kitų metų gegužės mėnesį, kai dalyvaus dviračių varžybose Vietname.


Aut. teisės: Ekstremalas.lt
Ekstremalas.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (4)