Ar žinote, kaip pasiekti hipergravitacinį orgazmą? (Video)  ()

Antradienį galerijoje „Vartai“ atidaryta dizainerio, mokslininko ir inžinieriaus Julijono Urbono, kuris, remdamasis moksliniais tyrimais, nagrinėja, kaip manipuliuojant kūno reakcijomis į gravitaciją sukelti ypatingus kūno ir vaizduotės potyrius, paroda.


 Joje pirmą kartą Lietuvoje pristatomas specialiai Barselonos šiuolaikinės kultūros centrui (Centre de Cultura Contemporania de Barcelona) sukurtas gravitacinio dizaino maketas „Orgazmo karuselė“, rašoma pranešime spaudai.

Šis maketas – tai orgazmą sustiprinantis atrakcionas, įkvėptas ankstesnių menininko plėtotų projektų. Ši centrifugos principu veikianti mašina kviečia publiką imtis sekso žaidimų kintant gravitacijai. Tokia ekstremali sekso aplinka suteikia galimybę išbandyti nežemiškas meilės padėtis ir patirti naujas malonumo aukštumas.

Sukdamiesi vienoje iš aštuonių sferinių kapsulių, sugulovai gali valdyti išcentrinę jėgą keisdami nuotolį tarp sukimosi ašies ir kapsulės. Tolstant nuo ašies didėja išcentrinė jėga, ar tiesiog dirbtinė gravitacija, ji prispaudžia kūną prie kapsulės sienos.

Pasivažinėtojai gali valdyti kraujo apytaką tam tikrose kūno dalyse keisdami savo padėtį erdvėje. Pavyzdžiui, galima nukreipti — pripumpuoti ir išleisti — kraują į apatinę kūno dalį ir taip sustiprinti lytinio akto pojūčius.

Tokiu atveju didesnė jėga sukeltų deguonies stoką smegenyse. Pastarasis reiškinys — smegenų hipoksija — sukelia euforiją ir kartu su orgazmu, anot pranešimo spaudai autorių, tampa supermalonumu, kuriam apibrėžti dar nėra sukurtos sąvokos. Kūrėjai tai vadina hipergravitaciniu orgazmu.

Aut. teisės: lrt.lt
lrt.lt
(16)
(12)
(4)

Komentarai ()