Pablo EskoBear: tikra lokio istorija, kuris suėdė daugiau kaip 32 kilogramus... kokaino - tokio likimo nelinkėtumėte net blogiausiam priešui (Video)  ()

Istorija apie kokaino mešką, kitaip žinomą kaip Pablo EskoBear, kuri netrukus virs filmu.


1985 m. rugsėjo 11 d. Kentukyje, pagyvenęs vyras pabudęs ir išėjės į lauką savo keliuko dalyje rado vyro lavoną. Neįprasčiausia, kad lavonas buvo su neperšaunama liemene ir pririštas prie parašiuto.

Prie lavono taip pat buvo naktinio matymo akiniai, keli rankiniai ginklai ir maždaug 14 milijonų dolerių vertės kokainas. Pagyvenęs džentelmenas paskambino policijai, kuri nustatė kūno tapatypę – tai buvo Andrew C. Thorntonas II, buvęs karo parašiutininkas, kovos su narkotikais pareigūnas ir teisininkas, kuris sujungęs šiuos unikalius įgūdžius, tapo narkotikų kontrabandininku-parašiutininku, narkotikų kartelyje „Bendrovė“ („The Company“).

Thorntonas, gavęs purpurinę širdį po to, kai buvo sužeistas per revoliuciją Dominikos Respublikoje, prieš iššokdamas iš lėktuvo, nustatė autopilotą ir turėjo perduoti kokainą, kai tik saugiai nusileis Kentukyje. Lėktuvas nukrito už 96,5 kilometro nuo kūno radimo vietos. Vis dėlto, kontrabandininkas šuolio neišgyveno.

Nežinoma, ar jo parašiutas nesuveikė, ar jis tiesiog per vėlai jį išskleidė. Jo draugai sakė, kad jam patiko žaisti laukimo žaidimą – kuo ilgiau laisvai kristi, prieš išskeidžiant parašiutą.

Skaitomiausi Naujausi

 

Bet kuo čia dėtas kokaino lokys?

Na, praėjus maždaug trims mėnesiams Chattahoochee nacionaliniame miške Džordžijoje – netoli tos vietos, kur buvo rastas nukritęs lėktuvas – buvo rastas 79,4 kilogramo juodasis lokys, apsuptas 40 atidarytų plastikinių pakuočių, kuriose buvo kokaino pėdsakų. Nepaisant didžiulės meškos svorio ji nugaišo nuo perdozavimo – pakuotėse buvo net apie 31,8 kilogramo kokaino.

„Jo skrandis tiesiogine prasme buvo pilnutėlis kokaino“, - pasakojo gyvūno skrodimą atlikęs medicinos ekspertas. „Planetoje nėra nė vieno žinduolio, kuris galėtų tai išgyventi. Kraujavimas iš smegenų, kvėpavimo nepakankamumas, hipertermija, inkstų nepakankamumas, širdies nepakankamumas, insultas – visa tai patyrė nelaimingas gyvūnas".

Nepaisant lokio vidinės būklės, išorė atrodė gana puiki. Medicinos ekspertas išsiuntė iš meškos kūno padaryti iškamšą, kuri buvo eksponuojama Chattahoochee upės nacionalinio poilsio parko lankytojų centre.

 

Po centre kilusio gaisro, lokys buvo perkeltas į Daltoną, kur netrukus dingo. Tuo metu, kai lombarde buvo rasta kitų pavogtų dirbinių, lokys jau buvo parduotas kantri muzikos legendai Waylonui Jenningsui, kuris apie vagystę nežinojo.

Iš čia lokys nukeliavo į Las Vegasą, kur atsidūrė Rono Thompsono, kuris organizuodavo linksmybes mieste milijonieriams, dvare. Po to, kai Thompsonas mirė ir jo turtas buvo parduotas aukcione, lokio iškamša pateko į Reno, kur ją nusipirko tradicinės kinų medicinos parduotuvės savininkas Zhu T’angas.

Galų gale, 2016 m. jis buvo sėkmingai grąžintas į Kentukį, kur turistai gali jį pamatyti Kentukio pramogų centre Leksingtone.

2022 metais apie šią istoriją turėtų pasirodyti filmas.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(19)
(4)
(15)

Komentarai ()