Robotai nuo šiol bus ir virėjai? (Video)  (8)

Nagoya mieste (Japonija) įsikūrusi FuA-Men kavinė sugalvojo neįprastą būdą pritraukti klientams. Jie siūlo stebėti, kaip maistą jiems pagamina du robotai, kurie paprastai naudojami pramoniniuose surinkimo cechuose. Šie robotai-pagalbininkai dabartiniu metu pagamina iki 80 porcijų makaronų per dieną.

FuA-Men sutrumpinimas reiškia "Fully Automated raMen", arba lietuviškai "Pilnai automatizuoti ramen makaronų gamintojai". Šios kavinės savininkas ir robotų inžinierius Kenji Nagaya, paklaustas "Reuters" žurnalistų, teigė, kad robotai turi daug pranašumų: „Jie tiksliau išverda makaronus, preciziškai ir prideda reikiamus priedus, ruošdami maistą kiekvieną kartą užtikrina pastovų valgio skonį bei temperatūrą". Be to, restorano lankytojams kaip papildoma pramoga parodomi trumpi ir linksmi robotų "spektakliai".

Ar tai iš tikrųjų taip skanu, kaip giria japonas, daugeliui mūsų tikriausiai liks nežinia, tačiau faktas yra tai, kad jo restoranas tokio lygio virėjus-robotus turi vienintelis visame pasaulyje.

 

Aut. teisės: www.technologijos.lt
Autoriai: Evaldas Greičiūnas

(0)
(0)
(0)

Komentarai (8)