Stovyklautojo namelis prekių vežimėlyje (Video)  (5)

Niujorke (JAV) gyvenantis menininkas Kevin'as Cyr'as bando sukonstruoti funkcionuojantį stovyklautojo namelį, kurio pagrindas būtų paprasčiausias vežimėlis prekėms. Tai jis įvardija kaip savo susižavėjimo transporto priemonėmis ir paprasto gyvenimo stiliaus išraiška. Kaip tai atrodo žiūrėkite nuotraukose ir video.

Kevin'as sako, jos jį visada domino tiek dviračiai, tiek automobiliai ir jis daugelį metų juos vaizduodavo savo piešiniuose. Praėjusiais metais jis nusprendė sukonstruoti savo nuosavą ir originalią transporto priemonę. Kelionės į Pekiną (Kinija) metu jam kilo mintis sukonstruoti stovyklavimui skirtą dviratį, kuriame apjungė kinietiškus tritačius vežimus su amerikietišku kempingo autobusiuku (paskutiniosios dvi nuotraukos). Tačiau menininkas ties tuo nesustojo - jo naujausias siekis yra sukonstruoti "kempingo vežimėlį" - vežimėlį, kuriame tilptų visa keliautojo manta, įskaitant ir stogą virš galvos.

Autorius teigia kol kas užbaigęs tik maždaug trečdalį projekto. Dabartiniu metu ant standartinio JAV prekybos centruose naudojamo prekių vežimėlio jis sumontavo pagrindinius konstrukcijos rėmus, įskaitant priekines ir galines duris, išskleidimo mechanizmą ir stogo dangą. Kevin'as projektui užbaigti reikalingas lėšas renka iš jo idėjai prijaučiančių žmonių paramos.

 

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (5)