Meteorų lietų virš "Mirties slėnio" filmavusi kamera užfiksavo NSO? (Video)  (6)

Nekomercinio kino kompanijos "Sunchaser Pictures" išleistame filmuke " Death Valley Dreamlapse " apie rytinėje Kalifornijos dalyje plytintį "Mirties slėnį" apstu ne tik kvapą gniaužiančių dykumos ir Eurekos kopų vaizdų, bet ir naktinio dangaus grožybių su meteorų lietumi. O jame - NSO?


Trijų minučių trukmės filmuke 50 min. nejudama kamera nufilmuoti trukmės epizodai "suspausti" į 5 sek. trukmės epizodus. Darbelyje galima pasigrožėti įspūdingai besisukančiu, didmiesčių šviesų neužterštu naktiniu dangumi, gruodžio viduryje lynojusiu geminidų meteorų lietumi ir panašiais reginiais. Rezultatas, anot šmaikščiai nusiteikusio "Popsci.com", - "truly wonderous starporn".

Tačiau tai dar ne viskas. Filmuko autorius Geivinas Hefernanas (Gavin Heffernan) neslepia savo suglumimo ir vaizdo siužeto apibūdinime rašo:

" ..."NSO" atsiranda 1:30-1:35 filmo minutę ir dangaus skliaute virš dykumos triskart nubrėžia apskritimo formą primenančią trajektoriją... Nebuvo jokio garso, tad tai negalėjo būti sraigtasparnis."

Išvada aiški: tiems, kurie nepatingės sustingti vidury dykumos ir taip prabūti visą naktį, už pastangas bus atlyginta nežemiškais dangaus vaizdais, o gal ir kai kuo daugiau.

Vaizdo siužetas (http://vimeo.com/user821379/dreamlapse):


Aut. teisės: www.technologijos.lt
(27)
(0)
(3)

Komentarai (6)