„Intel Core i3-2332M“: dar vienas „patobulinamas“ procesorius

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

mobilunkas 2011-10-05 11:24
kazkokia beprasmybe gamint gera daikta ir uzrakint jo funkcijas kad butu blogu daiktu, tas pats kaip parduotu automobili su 2 uzrakintom durim, ir tik uz papildoma mokesti tau jas atrakintu
Fobas 2011-10-06 15:42
Šiuo atvėju prasminga nes praktiškai visi jų gaminami tos pačios kartos procesoriai yra identiški ir skiriasi tik jų dažnis, daugiklis.
punktyras 2011-10-06 15:59
Paryškinau tavo klausimo dalį, kuri yra svarbi(-ausia) atsakymo dalis.
moo 2011-10-06 19:11
Juk lygiai toks pat modelis yra daznai naudojamas komercineje programineje irangoje. Suinstaliuoji viska. "Atsirakina" tik tiek, kiek moki. Siaip labai protingas ejimas, nes speju taip sutaupoma dideli gamybos kastai. Nereikia gaminti daug skirtingu procesoriu, automatiskai, gaminant itin daug ir vieno galingumo procesoriu, vieneto pagaminimo savikaina pinga.
mobilunkas 2011-10-06 21:40
bet juk paprasciau gamint gerus procesorius ir visur juos naudot, nei kurt dali prastu is tu paciu geru medziagu. juk uzblokuoto prasto procesoriaus gamybos kaina lygi gero neblokuoto kainai, suprasciau jei uzblokuoto procesoriaus gamybos kaina butu mazesne. beto kiek eiliniu zmoniu prisimins kad ju procesoriu galima paspartint ir uz tai mokes?
KeeperMustDie 2011-10-06 21:47
Programineje irangoje nera svaistomi resursai - uzrakinti/atrakinti nieko nekainuoja, o siuo atveju - resursu sanaudos ir gamybiniai kastai yra tokie patys, o kainos skirtingos. Teko kazkur skaityti, kad jeigu yra brokuota kazkokia dalis(pvz. 1 core'as), tai procesoriu priskiria prie uzrakintu ir tiesiog parduoda, nezinau ar cia tiesa, bet jeigu taip, tai tie zmones kurie perka su planais po to atrakinti - gali likti nusivile, nes tai nesiskaitytu kaip brokas.
immortallt 2011-10-06 22:00
Apie kainos diskriminacija ka nors teko girdeti ? Jei gamins gerus procesorius ir pigiai, tai bus sunku uzsidirbti ir atidirbti investuotus pinigus, kad zmones pirks daugiau - nereikia skiesti, rinka nera beribe, tuo labiau, kai realiai tera tik 2 konkurentai ir AMD PC ir laptopu rinkose gerokai gauna i skudurus. Cia yra tas pats, kaip 2x brangesnis internetas imonems ar skirtingos klases lektuve. Kauboju laikais, prasciausia klase buvo atviri vagonai, tam, kad turtingesni ir galintys leisti sau daugiau nevaziuotu pigiausiai, o pakratytu kisenes labiau. Realiai gaunas, pirkdami apribotu funkciju procesorius jie padengia savikaina, bet neleidzia atpirkti investiciju ar uzdirbti pelno, taciau del dideliu kiekiu padeda ja sumazinti. Tai yra abipusiai naudingas sprendimas ilgu laikotarpiu, tik itariu, dauguma to nematys ir sakys, kad imones turi dirbti labdaringai ir produkcija ne tik kad dalint nemokamai, bet dar ir pinigu pridet.
moo 2011-10-06 22:15
Viska lemia gamybos kastai, rinkos kainos bei marketinginiai reikalai. Be abejo viskas apskaiciuota ir sustyguota nes versle yra tik viena kalba - skaiciu (pinigu). Va cia prasidetu reklamos menas. "Turi pigu bei nespartu procesoriu? Atsinaujink! Neiko daryti nereikia, nieko keisti nereikia - viskuo pasirupinta. Revoliucija!" O tie kurie neatsimins kad galima paspartinti tai jie ir nenores spartinti tiesiog. Procesorius parduotas pigiau bet gamybos kastai ir savikaina juk sumazinta drastiskai. Naaa, jei as teisus tai cia geniali schema.
immortallt 2011-10-09 13:08
Viska teisingai supratai, tik sitai nera nauja. Pvz. skrendant lektuvu, koks skirtumas tarp ekonomines ir verslo klases ? O koks kainos skirtumas ? Net skrydzio metu gali isigyt dar verslo klase. Kitas pavyzdys, sporto klubas, esi studentas/pensininkas. Kadangi jie dazniausiai turi mazesnes pajamas, daugiau laiko, tai kiti zmones diskriminuojami ir gali eiti pigiau, bet rytais sportuot.
moo 2011-10-11 11:47
Logika nera nauja ir daug kur naudojama paslaugu ar, kaip mineta, softo rinkoje ir pan. Taciau su hardware kito panasau pvz nesugalvoju. Naa nebent kazka panasaus daro GPU gamintojai vienus modelius "apkarpydami" kitus overclock'indami, bet cia ne visai tai.