Kam priklauso Mėnulyje esantis vanduo ir kiti ištekliai?

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

alkaponas 2011-01-25 18:36
sukurs ginkluotu robotu paleis y menuly ir saudys visus nereikalingus atvykelius
Shioks 2011-01-25 20:12
Tie menulio sklypai kas juos pardavinejo? Kokios jiems teises suteiktos pardavineti ne savo valdas? Juk menulis priklauso visiems tai ir uz tuos sklypus parduotus turejo visiems ismoketi ju dali kas sutiko parduoti savo menulio 0.00....%. O pasidalinti manau bus imanoma kai kiekvienas zmogus gaus savo menulio dali, tada kokia kompanija ar dar kas gales nusipirkt is kito zmogaus ir taip prasiplest savo kasyboms ir statyboms. Logiskiausias variantas, tik bus sunku isdalint musu nei daug nei mazai kolkas tik daugiau nei 7 milijardai.
Ultimadness 2011-01-25 20:14
Viską, ką gausim iš Mėnulio, pusę visi pasidalins ir pusę Lietuvai. Jei kam nepatinka, galėsim pačius nusiųst į Mėnulį
mytech 2011-01-25 20:17
Kaip smagu briedi miske dalintis )))) Kas pagaus to tebunie ir buna )))) Resursai ten per brangus kad apsiuskslint (metalas, plastikas ir kt.). O radiacija jau nebepakenks
kiesza 2011-01-25 22:38
Baik bajerius bent isivaizduoji kiek pinigu reiketu suskisrtyt menuli i 7mlrd teritori niu vienetu? tarkim siandien isdalija mums po porakvadratu menulyje o tie zmones kas gims rytoi lieka ant ledo ? ir po 10 metu tokiu zmoniu kurie is menulio nieko negavo butu jau 3mlrd argi cia teisinga ?
TLas 2011-01-26 11:56
o kas tau sake kad turi buti teisinga??? Ar labai teisinga kad lietuvis pensininkas vosa gyvenima dirbes dabar gauna tokia pencija kad pragycent neuztenka, o amerikonas ar vokietis ta pati dirbes is savo pencijos po pasauli turistauja? Ar labai teisonga kad vieni gime geresnese salygose ir turejo pranasuma gyvenimo lenktynese? Taip kad taip toli nereok cia ziuret ir cia visai nerimtas argumentas. Si ideja netinka NE DEL TO.
Indigo89 2011-01-26 14:19
Jeigu rimtai tai manau menuli ir kitus kosminius objektus ateityje dalinsis ne valstybes ar zmones, o visi, kas tures pakankamai galios. Dabar tai galetu padaryt kai kurios valstybes ir didziosios korporacijos gaunancios milijardinius pelnus. Jei padalintu visiems zmonems tai cia butu labai neteisinga. Kuo jus nusipelnet, kad manot turintys teise i menulio gabala? Niekuo. Reikia pirma turet galios, tada sneket apie teises. Be to viso menulio nemanau kad greit kas nores, nores tik sriciu su vandeniu, kitos bus nenaudingos dykumos. Ir zemej tokiu pilna.
jur 2011-01-26 19:43
Man atrodo jau pats laikas būtų žmonėms atsisakyt nuosavybės sąvokų, ypač kai kalbama apie kosmoso kūnus. Kodėl viskas kažkam turi priklausyti? Kodėl kažkas, kas egzistavo milijardus metų turi priklausyti kažkokiam išverstpilviui verslininkėliui, skaičiuojančiam 4-tą dešimtmetį? Jau manau pakanka, kad žemę išparceliavom su visais jos ežerais, upėm ir kitais resursais. Nuosavybės terminas pats nėra blogas, bet turėtų būti taikomas tik tokiems dalykams, ką žmogus pats sukūrė. Todėl, manau, mėnulio resursų naudojimui turėtų būti kuriami modernūs įstatymai, kuriuose būtų įvedamos tokios sąvokos, kaip "dalijimasis", "naudojimo apribojimai" ir pan.