Popieriaus suvartojimas išaugo dvigubai (13)

2012-04-06

Nors šiais laikais mes daugiausia bendraujame elektroniniu paštu ir SMS žinutėmis, popieriaus suvartojimas nuo 1980-ųjų išaugo beveik dvigubai. Daugiausia popieriaus suvartoja belgai: per metus kiekvienam gyventojui tenka po 8,51 medžio, skirto popieriaus gamybai, skelbia „The Economist“.

Teigiama, kad didelis popieriaus suvartojimas šioje šalyje gali būti susijęs su tuo, kad Belgijoje yra įsikūrusios Europos Sąjungos būstinės, kurios išeikvoja milžiniškus kiekius popieriaus, rašo dailymail.co.uk.

Daug popieriaus išeikvoja Vokietija, Japonija ir Švedija. Į daugiausiai popieriaus suvartojančių šalių dešimtuką patenka JAV, Danija, Šveicarija, Nyderlandai, Pietų Korėja ir Kanada. Didžioji Britanija atsiduria 11 vietoje – šioje šalyje vienam gyventojui tenka 4,48 medžio.

Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Airijoje ir Kinijoje vienas gyventojas suvartoja 1,81 medžio per metus. Azerbaidžianas yra mažiausiai medžių popieriaus gamybai sunaudojanti valstybė – vienam asmeniui tenka tik 0,16 medžio.

Aut. teisės: lrt.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (13)