Migrantai ir europietės

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

hamann 2016-01-18 14:49
Čia pagal kaikuriuos ES griūna, turbūt nuo pat jos susikūrimo. Griūna griūna ir niekaip nesugriūna. Vatinės fantazijos ir tiek.
elcucuy 2016-01-18 14:57
Tos antieuropinės nuotaikos vakarų šalyse tik vis neišsipildančios radikalų svajonės - Britai vis grasina ir grasina pasitraukti iš EU, bet vis nepasitraukia ir nepasitraukia, jie tik gąsdina norėdami išsiderėti daugiau nuolaidų EU, nors puikiai supranta, kad išstojus tik apsunkins savo prekybos galimybes su Europa. Prancūzijoje jau daug metų žadama Le Pen pergalė, bet taip ne valdo nors tu ką. Vokiečiai be problemų eksportuoja savo gaminius visoj europoj ir moka milžiniškus pinigus į ES fondus - reiškias tai apsimoka. Nesenei mačiau apklausą vakarų eEuropos miestų gatvėse (video medžiagą - šaltinio dabar nerasiu) - tai dauguma buvo nieko prieš, jog jie Europos sąjungoje, daliai nusispjaut, dalis labai buvo patenkinti EU ir aišku buvo neigiamų nuotaikų, bet įspūdis toks, kad Europiečiai nieko prieš EU. Žinoma Vakarų šalyse yra nepasitenkinimas tam tikrais EU sprendimais, tačiau kaip tokiam dariniui nėra pasipriešinimo. Ta migrantu krizė ir kilęs nepasitenkinimas tėra laikinas periodas, kuris tėra arkliukas radikalioms partijoms, kurios valdžioj ilgai nesilaiko. Nors ir EU griūtų, valstybės vėl imtų burtis į kokias tai ekonomines sandraugas, kad tik pagerinti bendradarbiavimo tarpusavyje galimybes.
Audrius 2016-01-18 14:59
islyskit kada is savo kaimelio ir nuvaziave i vakaru europa pakalbekit su zmonem, pamatysit ka jie mano apie ES. O jei dar kas hamann taip mylima ES veliava mojuotu, tai speju anglijoj dar ir i snuki gautu. Eurofanai didieji kas del vatnyku, tai sako jei rodosi, geriau kreiptis pagalbos...to ir palinkeciau
immortallt 2016-01-18 15:08
Pala pala, o tai visi vokiečiai, anglai, prancūzai ir tie patys lietuviai patenkinti savo šalies valdžios visais sprendimais ir priimtais įstatymais? Nejuokinkit. Jei ne ES, daugumoje tų "nepatenkintų" šalių, gyvenimas būtų daug šūdinesnis, nes eksportas būtų mažesnis, importas būtų daug brangesnis, savo prekes gaminti būtų brangiau, kadangi jaunų dirbančių būtų mažiau, pensijos būtų kuklesnės.
UTF16 2016-01-18 15:09
Jei jau matai, kad tavo asmeninio neracionalaus įsitikinimo neremia objektyvūs faktai, nemanai, kad reikėtų ne veržtis pro atviras duris, o pripažinti klydus ar bent jau patylėti?
slack 2016-01-18 15:20
Jei ES žlugs tai gerai. ES yra per brangus projektas ir nevisi už jį nori mokėti. Manu reali situacija bus tokia,kad turėsim Europoje kelis Europinius darinius.
slack 2016-01-18 15:29
Tada gyvenom TSRS ,bet ta sąjunga sugriuvo. Dabar naujoje sąjungoje gyvenam,bet panašu,kad ir šita sugrius.
immortallt 2016-01-18 15:30
(facepalm), Eurosąjunga generuoja daugiau, nei jinai kainuoja. Tai jau dešimtis kartų skaičiuota skirtingų institucijų ES, ir ne ES teritorijoje. Kaip čia taip? Nu vat pasiimk ekonomikos vadovėlį ir pradėk skaityti, kai turėsi pagrindus ekonominio suvokimo, galėsime padiskutuoti, kol kas nematau prasmės konspektuoti tau pusės bakalauro kurso. Apie ES žlugimą kalba jau daugiau nei dešimtmetį. Ji nežlugo. Niekas neatsiskyrė nuo jos. Net Graikija, kuri gąsdino, niekada pati nedrįstų atsiskirti, nes praras labai daug. Vokietijai atsiskyrimas nuo Šengeno ir Eurozonos būtų pragariškas eksportui. Markė taip pabrangtų, kad visas eksportas užsirauktų per kelis metus.
Audrius 2016-01-18 15:32
..sako duok durniui kelia, todel nzn ar verta su primityvais kazka diskutuot...gi jei ne EU, tai FAKTAS, kad LT iskart bus SSSRS ar ne taip? Neremia objektyvus faktai? WTF? Ko neriame, kokie objektyvus faktai? Kad del pabegeliu krizes visoj ES yra labai stipriai isauges EU skepticizmas, kuris labiausiai pasimatys per rinkimus? Kad pirma karta per 50 metu yra uzdaromos sienos tarp EU nariu? Kokiu tau faktu reik? Patys EU biurokratai sako, kad EU yra krizeje. Tai gal tu pats, jei neturi ka pasakyt-geriau nesakyk. Kas liecia prekyba, muitus ir kita ekonomine veikla ir zmoniu judejima, tai keik supratau, jei ne ES, tai viskas iskart eitu sh**non, nebutu nei prekybos, nei prekybos nei zmoniu judejimo, ne? O jus zinot, kad ne visos turtingos pasaulio salys yra ES nares? Matosi, tik tiek, kad jouda-balta mastymas gyvenime daug pasirinkimu neduoda..
slack 2016-01-18 15:41
manau tik liberalių pažiūrų žmonėms patinka ES. Lenkai ir Vengrai pradėjo priešintis ES reikalavimams ir tokios priešpriešos tik daugės. O,kad Euroskeptinės partijos labai sparčiai populiarėja tai akivaizdu ir tai turės kažkokios įtakos. Jau 2016 metais galim pamatyti Bertų pasitraukimą iš ES.
immortallt 2016-01-18 15:50
Žinoma, liberalių pažiūrų žmonės sugeba mąstyti plačiau ir yra labiau apsišvietę. Supranta, kad užsidarymas kenkia ekonomikai ir vystymuisi bei kad tai yra 20 amžiaus liekana. Slack, kertam lažybų, kad nepasitrauks iš ES. Jei nepasitrauks - daugiau nebekomentuosi internete. Jei pasitrauks - nekomentuosiu aš.
Audrius 2016-01-18 16:00
Labiau issilavine ir gebantys mastyti liberaliu paziuriu kolegos, ar jus pries ar uz nekontroliuojama asmenu judejima ES viduje (cia vienas esminiu ES principu)? T.y. jei milas arabu vyru atplaukia iki Graikijos jus nieko pries, kad jie po visa ES laivai judetu?
UTF16 2016-01-18 16:08
Čia tu taip pasakei. Jei jau taip šaržuojam, tai iki galo: pagal tave išeina, kad kai tik žmonės susikaldo į kuo mažesnes valstybėles ir atsiveria sienomis, tuo prasideda didesnis klestėjimas. Štai, ES žlugimu niekas nesibaigs: tuomet turėtų žlugti Vokietija ir Austrija, Italija grįžti į padėtį prieš suvienijimą, ta pati Šveicarija turėtų suirti ir t. t. Ir tada kiekvienas tvora atsitvėręs bažnytkaimis pasieks ekonominio klestėjimo apogėjų!
- 2016-01-18 16:13
Žibalo į ugnį - SSRS ir ankstesnės sąjungos buvo sukurtos jėga, ir tai buvo imperijos, be jokios galimybės išstoti be kraujo. Dabar gi jei nori valint lauk iš ES: durys atviros. Paspygautų liberalai, biurokratai sukurtų kelias procedūras ir psio, laisvas tarp laisvų. Kiek norinčių eit nakuj? Kol kas matosi apvalus nulis, nepaisant GB pabambėjimų.
- 2016-01-18 16:17
Jei išbaubei MŪ, tai nepamiršk ir BŪ : tas galioja tik tarp ES šalių PILIEČIŲ. Jei tą milijoną arabų graikai priims ir duos jiems pilietybę - taip, jie judės laisvai, kiek tai garantuoja ES migracijos įstatymai. Tik aišku, tu nepasakysi, kodėl graikai jiems turėtų duoti pilietybę, a ne?
Kadras 2016-01-18 16:23
Dar pridurčiau, kad prie to pačio Žemaitija turėtų atsiskirti nuo Lietuvos, tuomet visi suklestėtų tikrai!
Audrius 2016-01-18 16:51
Primityvai, skaitau jusu rasliava ir nesuprantu ka jus norit pasakyt.. Tipo viskas su ES gerai, kaip ir jus, visi ES pilieciai ja myli, o tie kurie nepatenkinti status quo yra vatnykai? Manau taikliai apibudinau.. Del to "neuzsidariusiu" sienu, tai pries pora savaiciu reikejo is Vokietijos i Austrija ir i Sveicarija vaziuot-pasieny eiles kilometrines, visus stabdo ir tikrina, ko seniau nebudavo. Pasikalbi su zmonem, tai ju nuomone apie ES labai aiski. Zodziu, neidomu su religingais apie dievuli gincytis...o siaip rekomenduoju pakeliauti po pasauli, gal ka ismoksit..
immortallt 2016-01-18 17:11
Niekada nebūna viskas gerai. Bet dėl to nereikia aiškinti, kad kažkas sugrius ar kad ES bloga sąjunga.
Borland 2016-01-18 17:13
Paskaičius tavo komentarus, susidaro įspudis, kad problemas tu lyg ir suvoki, bet nelabai suvoki tų problemų priežastis ar kaip jas geriau spręsti. Sakai pasienyje eilės kilometrinės? Tada keli paprasti klausimai kurie padės suvokti ęsamos situacijos priežastis ir kaip jos sprendžiamos: Ar eilės buvo iki atsiradus ES? Jei atsakymas Taip: Tai kuo dėta ES? Klausimas retorinis. Jei atsakymas NE: Ar eilės atsirado jau kitą dieną, kai susikurė ES? Jei atsakymas Taip: Tu teisus, kalta dėl to būtent ES. Jei atsakymas NE: Ar eilės atsirado, po to kai buvo patvirtinti kokie nors teisės aktai ES pusėje? Jei Taip tuomet kalti teisės aktai, kuriuos reiktų keisti, bet ne pati ES. T.y. galima kažką daryti negriaunant ES. Jei atsakymas NE: Ar eilės atsirado dėl šiandieninių įvykių? Jei atsakymas Taip: Kalta ne ES, o įvykiai ir greičiausiai už ES ribų. Tai prie ko čia ES? Jei ne ES, tai galbūt šalys, kurioms reikia pagalbos, jos nesulauktų ir galbūt būtų dar viskas blogiau? Galbūt dar priežastis ta, kad tai įvykiai kuriems kol kas nėra parengtų įstatymų, bet tokiu atvėju tai vėl gi ne ES, o įstatymų problema, kurie gali būti pakeisti. Jei atsakymas NE. Tai tingiu galvoti priežastis, bet manau pati ES nėra ta priežastis, o jei kažkuom ir susijusi, tai tą galima keisti.
slack 2016-01-18 17:19