1000 metų senumo akmenyje iškalti žodžiai priverčia susimąstyti: kada gi bus tikrasis žmonijos aukso amžius?

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Aquarius 2016-08-23 21:46
Kai žmonės nustos skūstis, dėjuoti, ieškoti problemų išoriniuose dalykuose ir pradės gilintis į save patį. Visos sistemos išsigimsta, kai žmogus leidžia save užvaldyti vidiniam ego, kurio troškimai verčia mus už pinigus daryti beleką, kad tik tuos troškimus įgyvendinti.
m4nkind 2016-08-24 01:30
kur cia tie zodzia, kur citata? gal per greit skaiciau?
arduain 2016-08-24 01:45
Tikrai?.. Paklausk savęs ir visų kitų aplinkinių - kodėl tu mokaisi arba dirbi? Atsakymas paprastas, kaip durų rankena - dėl pinigų. O jau tada, tuos pinigus uždirbę, dalį skirsime labdarai (???), savo ypatingiems pomėgiams, šeimai, kelionėms ir t.t. Kodėl? Todėl, kad tai svajonė. Iš kur ji tokia atsirado? Iš TV, filmų ir reklamos. T.y. ta svajonė ne tavo. Ji tau implantuota į smegenis - taip gyvena normalūs, sėkmingai savo karjerą padarę žmonės, reiškia ir aš taip noriu. Taigi, ko tik nepadarysi dėl svajonės,ar ne?.. Betgi, iš tikro sėkmingų žmonių yra gal koks 10% reiškia nemaža galimybė, kad tu jiems nepriklausai. Ką darai tokiu atveju? Skundiesi ir kaltini visus, ką tik įmanomu kuo nors apkaltinti (ne save, žinoma). O tereikia tiek nedaug - išsirinkti tikrą, savo svajonę ir eiti į ją visą gyvenimą. Tik tiek.
immortallt 2016-08-24 07:26
arduain, darai vieną esminę klaidą, sėkmingu laikai tą, kuris gyvena labai labai gerai - prabangūs namai, automobiliai ir kiti prabangaus gyvenimo aksesuarai. Užtenka paprasto amato, kad šiais laikais gyventum labai patogiai - tvarkingas ir komfortabilus būstas, apynaujis automobilis, užtikrinta senatvė ir pan. Bet taip, tu teisus, žmonės ypač iš TV ir kitos media susidaro klaidingą įspūdį, kad Amerikoje ar kitame rojuje visi gyvena kaip narkotikų kartelių baronai.