Tikriausiai daugelis išsigąstų: moteris savo kieme rado dvigalvę gyvatę primenantį, viena akimi mirksintį padarą (Video) ()

2017-03-28

Viena moteris savo sode rado keistą padarą, primenantį dvigalvę gyvatę. Socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbta keistojo sodo svečio nuotrauka internete sukėlė tikrą audrą.

46 metų argentinietė iš Santa Fe Luján Eroles, pamačiusi savo valdose mažą keistą padarą, net sukliko iš siaubo.

Tai buvo nedidelis, maždaug 10 cm ilgio, dvigalvę gyvatę primenantis padaras.

Moteris sode netikėtai sulaukė keisto svečio: kas tai per padaras? 

„Niekada nesu mačiusi ko nors panašaus į tai. Padaras buvo visai, kaip gyvatė, o jo akys atrodė labai keistai“, – prisiminė L.Eroles.

Anot moters, buvo panašu, kad gyvis viena akimi mirksėtų.

„Pažvelgiau žemyn ir netikėtai susidūriau su šiuo keistu gyviu. Mane sukaustė baimė, pagalvojus, kad jis gali būti nuodingas“, – citavo moterį interneto portalas „Daily Mail“.

L.Eroles nufilmavo savo radinį ir įkėlė nuotrauką į socialinį tinklą „Facebook“, klausdama internautų, ar kas nors žino ką nors apie tokį padarą.

„Mes visi galvojome, kad tai – koks nors mutantas. Štai kodėl jį nufilmavome ir įkėlėme į internetą, norėdami, kad žmonės apie tai išsakytų savo nuomonę“, – paaiškino moteris.

„Manau, kad tai – deformuotas padaras. Ši planeta yra tokia sena, kad kiekvienas gali pavirsti kuo nors kitu. Aišku viena – tai tikrai ne vikšras, nes jis neturi kojų“, – rašė „Facebook“ vartotojas Robertas Moore.

„Tai gali būti angies galva“, – spėliojo kitas internautas Fernando Garcia.

O Cheryl Bagley – viena iš daugiau kaip 3 tūkst. vaizdelį komentavusių žmonių, apgailestavo: „Tai – neįgali gyvatė. Geriau jau ji neatsidurtų miške“.

Daug žmonių spėjo, kad šis padaras vis dėlto yra pievinio sfinkso (lot. Deilephila elpenor) vikšras, kurio kūnas padengtas tarsi suragėjusia oda.

Pievinių sfiksų vikšrai gali būti randami įvairiose vietose – kaimo vietovėse, miškuose ar miestų parkuose.

Jie turi dvi dideles į akis panašias dėmes už galvos. Tai klaidina natūralius jų priešus, nes vikšrai ima atrodyti didesni, nei iš tiesų.

Pievinių sfinksų vikšrai gali užaugti iki daugiau nei 8,5 cm ilgio.

„Panaršę „Google“ paieškoje ir perskaitę kai kuriuos komentarus sužinojome, kad tai vikšras, kuris taps drugeliu. Mano sode jis atsirado todėl, kad prie namo auga vynmedžiai, o keistai atrodė, nes, norėdamas išgąsdinti priešus, buvo apsimetęs gyvate“, – konstatavo vikšrą radusi moteris.

Taip atrodo ką tik išsiritęs šios rūšies drugys:

 

Aut. teisės: Lrytas.lt

(9)
(7)
(2)

Komentarai ()

Susijusios žymos: