Gali būti, jog Putinas šįkart nuėjo per toli: JAV ir Britanija rengia naują ekonominį smūgį Rusijai, galintį baigtis itin liūdnai

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

TomasK 2017-04-11 09:47
Spaus meska i kampa kol jai nervai neatlaikys, o kai nebebus kur trauktis ir ko prarast tada jau puls meska priimdama neadekvacius sprendimus.
vytautas50 2017-04-11 10:19
Toks keistas sutapimas kad visi reikalai "pajudėjo" po JAV ir Kinijos vadų susitikimo. Panašu kad JAV valstybės sekretorius pradžiai Rusiją sumaišęs su š.... veža jai pasidavimo reikalavimus. Tiesiog diplomatija baigėsi. Įdomu bus pažiūrėti kaip Rusija tai priims. Na bus dar įdomu žiūrėti kaip tvarkys storuliką korėjietį. Žodžiu "taikos lygis" pasaulyje aukščiausiam taške. Praktiškai po 2 pasaulinio to dar nebuvo. Reikia tik mažytės kibirkštėlės ir skrendam fejerverkų pavidale.
Misteris 2017-04-11 11:03
NATO šalys gali vieningai pakelt Rusijos naftai MUITĄ trigubai.Rusijos vadai supras patys ką toliau daryt.Nereikia malt liežuviais,nes tai Putiną erzina.
Audrius 2017-04-11 11:12
Galiu suprasti, kodel i Sirija lenda JAV-viskas toli nuo namu, strateginis regionas, konkurencija su Iranu, nafta ir t.t. Plius, Trumpui, puiki proga nukreipti demesi nuo vidaus nesekmiu. Taip pat suprantu kodel ten lenda ir Rusija-taip pat strategine vieta, karines bazes, konkurencija su JAV ir Saudu arabija ir t.t. Taip pat puiki progra nukreipti visuomens demesi nuo vidaus problemu. BET Niekaip negaliu suprasti, kodel del Sirijos bombardavimo dziugauja Europa..Klausimas: kur eis milinojai pabegeliu (ir tokiais asimetanciu) kai/jei bus nuverstas Asadas ir i valdzia ateis ISIS? Europa ir taip jau skesta nuo "daktaru" ir "indzinieriu" invazijos...
vytautas50 2017-04-11 11:26
Na kai Trumpo dukra sektanė chabatnikė vadovauja senam tėvui ir visam paradui tai pasauliui tikrai pipiec... Sektos jokia žmogiška logika nesivadovauja. Atsidurta pakankamai absurdiškoje situacijoje. O Putinas ir bendrai rusai neturi jokio pasirinkimo prieš 2,3 milijardo žmonių norą juos sunaikinti. Geriausias variantas jiems pirmiems panaudoti branduolinį ginklą nes jėgos akivaizdžiai nelygios. Ką neabejoju ir padarys. Tik laiko klausimas kada. Dar šiais ar kitais metais. Vertinti savo galimybes visi moka. Nereikia būti naiviems. Nebent įvyks stebuklas ir to daryti nereiks. Ir visam šitam kontekste matosi kaip idiotiška savo rezervus JAV vertybinių popierių pavidale laikyti priešo teritorijoje. Tiesiog gražiu pavadinimu rezervai "užšaldomi". O buitiškai tavo pinigai tau tiesiog negrąžinami, nes nepatiko tavo veidas.
Niemand 2017-04-11 11:47
Tai kad Rusija į NATO šalis praktiškai nieko neeksportuoja, o ir šiaip gamyba Rusijoje artima nuliui, tik nafta, dujos ir ekonominės klasės ginklai.
DarkNRG 2017-04-11 13:10
Tie sukileliai - kruva ekstremistu. Ateis i valdzia jie po Asado nuvertimo ir bus antras ISIS o tada vakarai gales dziaugtis nauja pabegeliu ir terorizmo banga.
Misteris 2017-04-11 13:30
Niemand,o kur eksportuoja Rusija savo naftą ir kitus gamtos išteklius jei teigiate,kad į NATO šalis neeksportuoja?
Shioks 2017-04-11 15:40
Juokingiausia tai, kad nera patvirtinimo ar tai buvo chemine ataka sukelta Assado pajegu ar sukileliu ar alkaidos padalinio? Ir ar tai buvo sukileliu ginklu sandelys su nuodingom dujom ar aviacines bombos su nuodais ar tiesiog paleistos dujos is konteineriu. To atoveiksmis, buvo paleista keletas raketu i Assado teritorija be jokiu faktu ir irodymu is ekspertu puses : ) Assadu drisciau stipriai abejoti ar jis galetu tai padaryti kai turi Upper hand sitoje situacijoje (sukileliai vykde puolima giliai i Hamos teritorija, bet stipriai buvo sutriuskinti ir Assado pajegos pradejo kont puolima ir pradejo verztis gilyn i sukileliu teritorija) beto oficialiai cheminis ginklas jau buvo priduotas JTO sunaikinimui. Vieninteliai kas is to islosia tik sukileliai kuriuos remia vakaru salys.
Fikcija 2017-04-11 16:52
Tegu nejuokina su tuo cheminio ginklo panaudojimu, kur tarptautine komisija jo panaudojimui istirti , cia tas pats kaip ka bushas/glusas iraka subombino nes jam pasivaideno ten esan masinio naikinimo ginklo ... Visu pirma lai isiaiskina kas ka ir pries ka naudojo.
Talkatif 2017-04-12 08:46
Vai vai vai, Vycka, vargšai rusai - niekas jų nemyli : ( Cry me a river! Kodėl plaki į vieną rusą ir Kremlių? Ten dahera įvairių tautų atmarozkų vadui tarnauja. Ir už ką jį mylėt?
lindemann 2017-04-12 10:10
Obamos administracija realiai trypčiodama vietoje paliko šiai administracijai spręsti visus ginčus. Ir Trumpas pasibaigus jo kadencijai taps dar nekenčiamesniu priešu rusams, nei Obama Ironija.
vytautas50 2017-04-12 10:37
O ką rusai turėtų garbinti Rusiją pragėrusį visomis įmanomomis prasmėmis Jelciną? Aš minėjau apie "saugomus" arba kitaip "žmonės orginalus" ir nesaugomus žmonės "žmonės kopijas". Putinas vienintelis pasaulio vadovas iš tų "saugomų". Visi kiti valstybių vadovai tik kopijos. Atitinkamai jam negresia absoliučiai joks pavojus. Tiesiog juo saugumu pasirūpinama iš žmonėms nesuvokiamo lygio. Kaip ir jo šalies. Aišku nei Putinas , nei rusai šito nežino ir veltui stresuoja. Be to biologinis amžius yra koks yra ir čia procesas natūralus. Iš kitos pusės kadangi aš esu lygiai toks pats "saugomas" tai su Putinu tiesiog ne materialia prasme esam broliai kaip ir dar 8 milijonai tokių žemėje. Kadangi iš tų 8 milijonų esu vyriausias tai Putinas yra jaunėlis. Bet jis sukasi visai neblogai. Mums niekas negresia apart senėjimo proceso. Atvirkščiai mums tik padedama. Ir kuo toliau tuo efektyviau. Labai maloni situacija. Tuo labiau kad dėl to nereikia nieko daryti ir dėti kažkokių pastangų. Gyvenk ir džiaukis gyvenimu.
HardAxe 2017-04-12 11:06
wtf...? tai kitų metų birželio 15d JAV pakvies putiną pasisvečiuot ir neišsiverš tas ugnikalnis... problem solved...
vytautas50 2017-04-12 11:16
Na kviestis galima bet svečio teisė važiuoti ar ne. Tokiu atveju įvykiai susiformuotų taip kad jis negalėtų išvykti. Na čia ta pati situacija kai į krentančius lėktuvus kai kurie žmonės tiesiog nespėja ar kažkaip kitaip persigalvoja. Tiesiog subtili pagalba ir nieko nesuprasi.
min 2017-04-12 11:37
Daug esu matęs ir girdėjęs, bet tokio briedo jau senokai. Tu laikai šio forumo dalyvius imbicilais ar kaip?
vytautas50 2017-04-12 11:45
Tiesiog tikiuosi įdomios perspektyvos kuri turėtų sugriauti jūsų pasaulio supratimą. O šiaip man visi žmonės yra tik žmonės ir gerbiu jų įsitikinimus bei tikėjimus. Mano laisvė negali būti kažkam prievarta. Apart to aš galiu daryti ką tik noriu ir kaip tik noriu.
immortallt 2017-04-12 12:01
Nekreipk dėmesio, vycka yra beprotnamio gyventojas, kartais gauna priėjimą prie interneto, tai postringauja apie tai, kaip jam liko kelios dienos gyventi, ar pasaulio pabaigą.
vytautas50 2017-04-12 13:11
Kai rašiau apie tas kelias likusias dienas gyventi tai buvo iš tikro visai reali situacija. Sveikatos ministras lygiai tokioje pat situacijoje ir numirė. O iš kur man ne medikui žinoti kas per velniava darosi. Man tai pasirodo buvo perspėjimas kad situacija labai pavojinga ir reikia griežtai laikytis to kas sakoma iš anapus, nes medicina tam momentui buvo tiesiog akla pankratito atžvilgiu. Nors kaip dabar žiūriu tai iš simptomų viskas aišku. Bet medikai reaguoja tik į prietaisų parodymus ir praktiškai visiškai pamiršo kas yra ligos simptomai. O dar kai pasakai kad neturi jokių žalingų įpročių bei nevalgai mėsos pasikrapšto galvą ir nieko nepasakę nueina. Apie kokią nors konsultaciją ką daryti iš viso jokios kalbos. Paguodė, kad kai vėl ištiks priepuolis ir jei spės greitoji atvežt jie pasižiūrės. Gal kažką tada ras. Kas liečia beprotnamį tai šiam momentui visi jame gyvename. Tik yra įsivaizduojančių kad jie labai protingi ir kieti. O pasaulis tik mokslu grįstas. Sėkmės gyventi iliuzijose. Nepanikuokit kai jos suduš.
sub 2017-04-12 13:49
Sibire džiaugtumeisi gyvenimu?