Ne senatvė kalčiausia, kad sudrožiame savo sąnarius: ortopedas traumatologas paneigia daug sveikatos mitų ir duoda labai gerų patarimų, kaip išvengti vizitų pas chirurgą

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

bahuriux 2017-12-12 23:09
Perdidelis judėjimas dar didesnis sąnarių priešas nei per mažas judėjimas. Galima profilaktiškai pavartoti imbiero ir želatinos (su saiku), yra rekomendacijų internetuose kaip juos vartoti, man padėjo net sunku buvo patikėti, kad tokios pigios priemonės veiksmingesnės už brangius vaistus.
arduain 2017-12-12 23:39
Mano istorija trumpai. Yra tekę ridinėti rąstus ir juos piauti Norvegijoje - šalta, sąnariai apkraunami daugiau, nei įmanoma ir ilgai nekenčia. Po kelių mėnesių grįžęs dar ligus metus jaučiau alkūnių sąnarius skaudant, ypač dešinės rankos. Paskum Airijos statybos - irgi drėgna, nors ir ne taip šalta, bet visgi - kentėjo kelių sąnariai 3 metus ir jau galvojau - amen. Bet užėjo bedarbystės laikotarpis, viskas kažkiek atsistatė. Dabar kiloju hantelius 2x20 kG ir varinėju dviratį 100 km. gal ir nėra viskas, kaip vaikystėje, bet neblogai tai tikrai. Supratau viena - kaip ir raumenims, sąnariams reikalingos apkrovos, kaip keistai tas beskambėtų. Tiktai visais atvejais reikalingas proporcingas poilsis. Ir tinkama mityba. Apie viršsvorius nekalbėsiu - tai moralinė ir psichologinė problema, o kenčia visas kūnas, ne tik sąnariai.
augo.girioj 2017-12-13 17:22
Želatina iš kiaulaitės odos tobulas vaistas ir maistas sanariam
vazzy 2017-12-13 17:54
Nu aš ne visai profesionalas šitoje srityje, bet visgi kompetetingas, tai manau, kad pats blogiausias dalykas yra viršsvoris ir pasyvumas. labai retai net profesionalus sportininkai sugadina sanarius tiek, kad jiems nesportuojant skaudėtų, o tie kurie yra pasyvus ir turi viršsvorį dažnai taip "sugeba".
apvalus 2017-12-13 19:37
Reiketu pasiskaityti moksliniu tyrimu rezultatu, bet turiu itarima, kad labiausiai sanarius pakerta ne pats antsvoris, o nejudrumas. Organizmas taip jau sudarytas, kad jei kazkas nera naudojama - vadinasi, ta funkcija po truputi nyksta. Sanariu atveju kaip ir logiska - nera judejimo, prasteja kraujotaka, nebesigamina sanariu skystis ir t.t. Kita beda tame, kad nemazai pilieciu, ypatingai pastaruoju metu, del savo neismanymo persistengia. Nereguliariai, bet labai intensyviai sportuoja sporto salese, begioja turedami be proto dideli antsvori ir pan. Nemanau, kad tokia veikla prisideda prie sanariu bukles gerejimo...