Ar tikrai narkozė sutrumpina gyvenimą 5 metais, o anestezija silpnina atmintį? Kas yra mitai, o kas tikrovė apie narkozę - aiškina gydytoja anesteziologė-reanimatologė

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

mixed 2019-03-04 16:10
pries 10 metu dare operacija, anesteziologe 'gyde' standartine narkoze pasekmes pykins vensi bla bla 200lt ir viskas bus gerai.. paskui kita viruka atveze operacijai tapati daina.. dabar po 10metu vel tapati anesteziologe jau nei zodzio apie pasekmes. matyt kazkas pasikeite?
vytautas50 2019-03-04 18:49
Turėjau dvi operacijas. Kiek pirmą kartą sumokėjo šeima net nežinau nes mano stovis buvo "ne piniginis". Bet rezultate nevėmiau. Antra operacija "planinė" ir 50€ narkozei. Vėmiau stipriai. Matyt mažai daviau. Bet visumoje manau vemti neblogai, nes greičiau pasišalina tas šlamštas iš organizmo. Šiaip man įdomus pats "išjungimo" fenomenas. Tiesiog dingsti iš gyvenimo keletui valandų.
itsunoshiyuga 2019-03-04 19:57
as tai manau, kad nesamone del kysiu. tiesiog organizmas kitaip reaguoja. ir nuo vaisto ir nuo busenos ir dar nuo neaisku ko. operavo riesa 04m(intravenine pilna) - nevemiau, bet tragiskai sukosi galva. 09m operavo slaunikauli(daline kojoms i stubura ir uzmigde, budinejau, bet pratese) - pabudus nusisnekejau, bet neilgai ir net nepykino. pakankamai atsparus visiems dalykams nuo kuriu pykina todel manau kad del to. na, aisku nieko nepadarysi kai prisigeri. del issijungimo tai neseniau turejau kelis epilepsinius priepuolius tai jausmas panasus ir tikrai keistas. jei buni budrus, pajauti prasideda, susuka ir ate ate. atsikeli ligonineje. syki atsigavau greitai, kol greitoji atvaziavo ir sakiau "ka cia nusisnekate. nieko man nebuvo" jei nebutu istepti patalai nuo numusto krumplio tai nebuciau sutikes ne uz ka.
vytautas50 2019-03-04 20:16
Vasara patyriau narkozės būseną suvalgęs alyvinį obuolį. Jis toks sprangus buvo. Suskaudo krutinę ir dar spėjau pagalvoti ir bandyti gultis ant žemės. Bet nežinia po kiek laiko pabudau kitame kambario gale, aukštielninkas ir su nudaužytomis rankomis ir alkūnėmis. Laike jokio suvokimo. Šiaip gan patogus būdas numirti. Minimum problemų. Na o pomirtinio gyvenimo nėra tai viskas taip paprastai ir pasibaigia.