Išgyvens tik turtingieji? JT ataskaita atskleidė karčią tiesą – kas laukia pasaulio

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

VOiD 2019-07-02 17:12
"Hey poor, you don't have to be poor anymore! Jesus is here!" Belieka uzdirbti daugiau, arba laukti isganymo.
vanduo4 2019-07-02 18:27
Už tai JAV statosi sieną, o ką daro EUropa? Izraelis jau senai turi sienas ir kontrolės punktus, o kaip dėl viso kito pasaulio?
vytautas50 2019-07-02 20:31
Nesinervinkit ir gerai maitinkitės bei ramiai miegokit. Viskas bus puikiai. Viskuo pasirūpinta jums nežinant. Ir turtas joks rodiklis. Viskas priklauso kaip aktyviai spardot vieni kitiems užpakalius ar kapojat galvas. Tik nuo to priklauso jūsų geresnė ar blogesnė padėtis ateities pasaulyje kažkur 10 metų bėgyje. Suprantama jokių įrodymų iki transformacijos nebus. Tai keltų bereikalingą stresą ir nepatogumus tiek žmonėms tiek tam kas tai sako. Geriausiai kai viskas įvyksta netikėtai.
kiesza 2019-07-02 22:19
Jeigu aš į darbą važiuoju su mašina, kuomet galiu su dviračiu, tai kalti Vokiečiaiar aš ? Jai aš keičiu daiktus kol jie dar veikia, tai kalti kinų fabrikai ar aš ? Reikia šviesti, mokyti, aiškinti žmonėms, o patapę protingais jie atsirinks. Tik šis procesas kiek užtruks su negrais..
vytautas50 2019-07-03 00:01
Jei sustos vartojimas ši sistema žlugs ir bus dar blogiau nei yra. Taip kad vartodamas skatini augimą ir gyvenimo kokybės gerėjimą. Jei nevartoji esi sistemos priešas. Suprantama kažkada vartojimo galimybės neišvengiamai ir taip žlugs dėl resursų. Na bet po mūsų nors ir tvanas. Svarbu visiems gerai šiandien. O tas vartojimas trunka ne taip jau ir ilgai. Dar mano vaikystėje apšvietimas buvo žibalinė lempa arba balana. Labai romantiška kai močiutė vaikščiodavo ryte pasišviesdama balana ir kurdavo pečių. Vietoj čiužinio šiaudai uždengti paklode. Labai ekologiška. Na ir blusų sočiai. Drabužių komplektas tik vienas. Jei kas suplyšo tai sėdi ir lauki kol susiųs. Vyresnis kojines ir pats mokėjau "remontuotis". Apie kažkokias technologijas iš viso jokios kalbos. Kaime turėjom vieną kamuolį tai futbolas pagrindinis užsiėmimas. Arba slėpynės, gaudynės nes tam nieko nereikia. Bet dėka to neturiu jokių priekaištų savo vaikystei. Su medikais susidurta kai buvo virš 50. Kritinis laikotarpis pereitas ir vėl jokių problemų. Jei viskas į vaikystės "vartojimo lygį" nematau tame jokios problemos ar tragedijos. Suprantama tam "senoviškame" variante reikalinga daug fizinio darbo kad iš viso galėtum išgyventi. Praktiškai bet 90% ko reikia turi pasigaminti pats. Be to mokėti skaičiuoti ne dabartiniame lygyje o visus savo resursus ir galimybes išdėlioti visiems metams ir taip valdyti savo ir šeimos vartojimą.